Zabranjivanje propoivijednja evandjelja

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
1592.jpg


images4.jpg


Samo za tebe
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ovo je samo bio odgovor na Taramanino konstantno piostavljanje fotografija sa nekim Adventistima koji drže ruku u kaputu ( a to je učinio i u predhodnom komentaru pre ovih mojih sa slikama pape ), i zato sam ja postavio ove fotografije, da pokažem da su u Rimokatolicizmu prisutni ovi masonski položaji ruku.

Žao mi je što te je ovo uvredilo, pa ću izbrisati te fotografije iz moja predhodna dva komentara, i postaviti prikladne.

Pozdrav i sve najbolje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ovo je samo bio odgovor na Taramanino konstantno piostavljanje fotografija sa nekim Adventistima koji drže ruku u kaputu .

Svojim odgovorom Taramani, ti kompromitujes i Pravoslavlje i Rimokatolicizam, a on nije njedno od toga?

Koliko god puta ponavljao da takav polozaj ruku nikakve veze sa satanizmom nema, i da je u pitanju cisto Hriscanski blagoslov, a da je polozaj ruku i nacin blagosiljanja preuzet iz Hriscanstva od strane satanista i doradjen da tvori rogove, ti ces i dalje tvrditi suprotno i postavljati gluposti!

Zasto se malo ne informises???

Dobro rece Antionija, POSTAVLJAS GLUPOSTI!

Evo ti vizantijska ikona iz 11. veka, iz vremena kada nije bilo ni modernih satanista niti masona, a opet polozaj ruku je isti..
Treba biti lud covek pa tvrditi da ovo ima veze sa modernim satanistickim rokenrol pozdravom..

438px-Mosaikikon_Bode_Berlin_2.jpg

Sta znaci polozaj ruku na ovoj slici: - 3 prsta spojena oznacavaju TROJSTVO, i u staro vreme su se TAKO KRSTILI! Nije to nikakav satanisticki pozdrav! VEC HRISCANSKI!


U crkvenom tumnacenju, tri prsta spojena u jedno (palac, domali i mali) simbol su Trojstva, a dva prsta (kaziprst i srednji) spojena prsta dve su prirode Hristove (Bozija i ljudska priroda).

Dalje na nekim slikama polozaj ruku predstavlja ISHS:
(zvanicno tumacenje - Imjanoslov)

""
Десном руком Господ Исус Христос БЛАГОСИЉА.

То је такозвано именословно благосиљање, тј. благосиљање именом Господњим, где се помоћу прстију десне руке изображавају иницијали Христовог имена.

1. Кажипрст стоји право, изображавајући слово I

2. средњи прст стоји благо повијен изображавајући С

3. домали и палац стоје прекрштени изображавајући Х

4. а мали исто као и средњи стоји повијен изображавајући С

Дакле, када се све то споји, испадне IС ХС.
""

pantokrator_StCathrine_monast.gif

Vi izmisljate da je ovo ZNAK SESTICE, A ONO SUPROTNO TOME ZNACI DVE PRIRODE HRISTOVE (A NEGDE ISHS)!

Pitanje je zasto vi lazete ljude, zasto izvrcete?
ZASTO BUKVALNO SVE HRISCANSKO IZVRCETE???
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zasto onda osudzujete Adventiste za nekakav Masonski polozaj, a negirate to isto, ili jos vise - u svojim crkvama.

Ja tvrdim na osnovu cinjenica - da su ti polozaji na Pravoslavnim ikonama okultnog porekla, da su to satanisticki znaci koje primenjuju masoni i satanisti, i da su oni koji su postavili pocetni model slikanja ikona na taj nacin - bili pod ovim uticajem.

Taj znak rukom u okultizmu i satanizmu - predstavlja simbol Bafometa, odnosno - Mendesovog jarca, rogatog hemofroditskog bica, ili sootone, zastitnika crne magije.



To sto ti pises Mire nema veze sa biblijom, a posebno ne sa istorijskim kontekstom, jer SVE u tradicionalnim crkvama je od polovine drugog veka palo pod uticaj mnogobostva i okultizma.

Kada sam pitao jednog svestenika ovdasnje crkve - zasto u hramu postoji toliko mnogobozackih elemenata, on mi je odgovorio - da su hramovi gradzeni u Gotskom stilu.

Sam zakljuci ko govori istinu, ti - ili pak oni koji su vladajuci u tvojoj crkvi, koji otvoreno govore o tome.

438px-mosaikikon_bode_berlin_2-jpg.94722






Anton La Vej - osnivac satanisticke crkve

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nemas ti Laodikeja ni "Č" od činjenica!

Tvrdnje su ti bez ijednog dokaza, ja ne znam kako neko moze tako da izmislja ili podrzava ono sto su drugi izmislili pre njega. Ono sto ja govorim je istina, svaki iskreni covek moze to da proveri i naci ce isto to..

Pozivam sve neka provere, postoji internet , postoje slike i dokazi, samo treba ukucati u google..

Svedocim svima, da ono sto Laodikeja pise jeste laz...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pa ja sam upravo takvu vrstu dokaza, i sa interneta, i iz istorijskih podataka dao.

Tvoja licna slobodna volja je da li ces te dokaze prihvatiti ili me.

-----------------------------------------------------------------------------------

Antonija, hvala ti.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Kakva je to religija koja se mora oslanjati na državu? I hoće zabranom nešto da postignu
 
Natrag
Top