zabranjeni seks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
11
ne salim se sve je istina,zasto bi se zezao oko ovoga i pisao dzabe na ovom forumu,zato jer trebam misljenje...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sad sam skontao... Smetaš zetu u stanu, pa čovek poteže radikalne metode... Izgleda da ne znaš značenje reči "dosta je bilo lelemudanja u mom stanu, nestani..." yes3
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
11
Sad sam skontao... Smetaš zetu u stanu, pa čovek poteže radikalne metode... Izgleda da ne znaš značenje reči "dosta je bilo lelemudanja u mom stanu, nestani..." yes3

u pitanju je kuca malo veca i ja za tog coveka radim ponekad to sam zaboravio da spomene tako da me nece izbaciti jer mu trebam vise nego on meni..
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ja mogu da prokomentarišem da si ti već prešao liniju kad si ostao tu i posmatraš njene provokacije i sve više i više padaš u dilemu da li da kresneš sestru, ili ne.
Imaš još vrlo malo vremena da odeš odatle, ako ne odeš gotovo. Pa se posle kaj ceo život i imaj komplekse, šta ti ja tu mogu...

Kažeš komplikovano ti da odeš? Pa ja da sam zdravo muško od 20 godina, otišla bih sve i da moram pokrivena novinama da spavam na nekoj klupi! Da si pametan, udari toj budali jednu dobru šamarčinu i beži odatle što te noge dalje nose. I nema dalje priče. Sve van toga je bespotrebno razvodnjavanje.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ova tema ide LOCK and DELETE.

Razlog prvo je neprimerenog sadrzaja,drugo trazis nesto sto nije normalno pomisliti a kamo li traziti odobrenje od drugih za nesto suludo i bolesno, ti pokusavas da nadjes opravdanje za incest. Za nesto protiv cega se svi mi borimo.

Ujedno ovo se kosi sa svim mojim i tudjim moralnim nacelima.


LOCK

P.S. Zalbe,primedbe na opciju PRIJAVI OVAJ POST ili direktno administratoru ako ti se ne svidja ova moja odluka.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top