zabranjeni seks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ako i dalje želiš da živiš besplatno u tom stanu-mani se ćorava posla... Na stranu što pričaš o sestri, to je tek posebna priča, koja nije za pričanje...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Pozdrav svima..
Imam jedan problem i u velikoj sam nedoumici sta uciniti.
Zivim u inostranstvu za sad i u kuci sa sestrom od tetke i njenim deckom od nekih 50 godina vec godinu dana.E sad problem je u tome sto u zadnje vreme ona bi htela da "spava" sa mnom i daje mi do znanja hoda polugola preda mnom,itd,ubedjen sam da do necega moze doci,upoznali smo se tek pre godinu i po dana ona ima 32 godine a ja 20,ne znam sta dalje da radim ako dodjem u tu situaciju pa bih molio za savet,sve sto vas zanima pitajte,unapred hvala.

Izvini da te pitam........da li si svestan sta si napisao??? ZIVIS sa sestrom od tetke i sa njom da spavas?????????? Hello ima li koga kuci?
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
11
to svi znaju kakva je nista ne znaci sto sam ovde to rekao,ja cu se pokusati maniti ali ako corava posla nece od mene to je vec drugi problem uglavnom stvar je skroz sjeb... tako da je svaki komentar koristan..
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
A da se lepo odselis ili pred njenim deckom naglas da kazes. Daj obuci se kako te niej sramota da golatas ovde, brat sam ti.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Pa tebi izgleda nema pomoći-ako sam sebi ne želiš pomoći-a skoro da imam takav utisak, džabe mi kucamo po tastaturi.
Ne možeš se odupreti jednoj kuravi-ma hajde.
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
11
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
969
Ja mislim da je vreme da trazis drugi smestaj.. Dao se ti ili ne, svakako ce te na neki nacin isterati iz stana.. xD

Strasno, cega nema na ovom svetu :stupid:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top