zabranjeni seks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Ako znas kako da se nosis sa time posle uradi to...

Mada cim si nas pitao pojma nemas sta ces :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
11
Ma prijatelju ne znam ni sam sta je u pitanju svestan sam da smo rodbina ali ona nije svesna ona to pokrece a ne jai non stop me pali tesko je to izbeci a kad bi je odbio mogu misliti sta bi se desilo.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ako znas kako da se nosis sa time posle uradi to...

Mada cim si nas pitao pojma nemas sta ces :lol:

A posle bi to bila redovna akcija,jer njoj to treba samo to nista vise.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim da se samo igra sa tobom i nista vise..Namerno te stavlja na muke i iskusenja samo da pokaze koliko je privlacna..i naravno da bi tebi bilo neprijatno..a jeste cim si poceo o njoj stalno da razmisljas..
Nista tu nece biti samo te iskusava..a ti si sludjen..badava..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
11
Da to sam i sam mislio da se igra,ali da nije bio jos jedan ovakav slucaj onda bi to definitivno zakljucio kao igranje,radi se o tome da je jos ona jednog iz familije tako posmatrala cak je i soba bila u hotelu rezervisana i na srecu nije se desilo inace tip joj je isto sto i ja,pa sad ne znam sta dalje...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da to sam i sam mislio da se igra,ali da nije bio jos jedan ovakav slucaj onda bi to definitivno zakljucio kao igranje,radi se o tome da je jos ona jednog iz familije tako posmatrala cak je i soba bila u hotelu rezervisana i na srecu nije se desilo inace tip joj je isto sto i ja,pa sad ne znam sta dalje...
Samo lagano..ne kaze se dzabe..strpljen..spasen..probaj da iskuliras..i ne kolacis oci na svaki njen pokret..mozda samo kroz trepavice..diskretno...nikako otvorenih usta..:)
ako vidi da je ne posmatras na isti nacin..mozda ce preci na nekog drugog..a tebe postedeti pritiska..:)
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Mislim da oboje niste normalni-sestra od tetke pa to mu dođe kao prvo koleno-rod rođeni.
Druga stvar sama činjenica da živiš kod njih nije dobra-ajde manje više godine-mada je i tu velika razlika.
Kao što je neko rekao promeni adresu, i ništa ne diraj, da se ne bi posle kajao. Razmisli malo glavom.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ma koji je to rod kad ste se upoznali pre god. dana,ja bi to uradio,razumljivo je da ona trazi piletinu,kad joj decko ima 50...
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
11
Mislim da oboje niste normalni-sestra od tetke pa to mu dođe kao prvo koleno-rod rođeni.
Druga stvar sama činjenica da živiš kod njih nije dobra-ajde manje više godine-mada je i tu velika razlika.
Kao što je neko rekao promeni adresu, i ništa ne diraj, da se ne bi posle kajao. Razmisli malo glavom.

stvar je u tome sto ja nju nisam ni znao do skoro tako da nemamo ni osecaj familije jedno prema drugom,adresu ne mogu promeniti moram tu ostati zbog nekih drugih razloga,sve je to veoma komplikovana prica tako da vise ne znam ni sam kako reagovati,a ona je jedna obicna drolja koja je sa tipom samo zbog love,a on stariji ne moze je zadovoljiti a ne moze se okolo sa bilo kim je...i culo bi se sve,tako da sam ja za to sve idealan njoj,a ne znam situacija je gadna zato sam to i stavio ovde pa ne mogu nekom reci da se hoce ona sa mnom ....
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Ma koji je to rod kad ste se upoznali pre god. dana,ja bi to uradio,razumljivo je da ona trazi piletinu,kad joj decko ima 50...

To nije opravdanje i nju više krivim što daje povoda i što je starija.
Mladost mogu da razumem, ali ipak nije u redu-krv je krv bez obzira što se znaju od pre godinu

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

stvar je u tome sto ja nju nisam ni znao do skoro tako da nemamo ni osecaj familije jedno prema drugom,adresu ne mogu promeniti moram tu ostati zbog nekih drugih razloga,sve je to veoma komplikovana prica tako da vise ne znam ni sam kako reagovati,a ona je jedna obicna drolja koja je sa tipom samo zbog love,a on stariji ne moze je zadovoljiti a ne moze se okolo sa bilo kim je...i culo bi se sve,tako da sam ja za to sve idealan njoj,a ne znam situacija je gadna zato sam to i stavio ovde pa ne mogu nekom reci da se hoce ona sa mnom ....

Predpostavila sam da je drolja-pa dobro zašto bi joj učinio, puće bruka po ćeš da letiš napolje. Ako sam dobro shvatila ti si u stvari kod njenog dečka. Batali to, stavi joj do znanja da nisi zainteresovan.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
11
hvala na savetu erika ja sam toga svestan da ne smem ali me nesto privlaci tako da ne mogu doci sebi jednostavno je skroz droljasta tetovaza iznad zadnjice silikoni (koje joj je uradio prvi decko koji je radio u firmi,a koje je vlasnik sadasnji decko )ma prava kurva nemozes to zamisliti a znam da to nije samo igra i paljenje,jer sam rekao da se to vec jednom decku desilo (brat od druge tetke) cak ga je poljubila u diskoteci pred zenom..tako da je ekstremna sto se svega tice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top