youtube- registracija

Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
15
Pozdrav svima na forumu. Moje pitanje glasi: cemu sluzi registracija na Youtube-u i sta ja kao korisnik dobivam s tom registracijom? Zahvaljujem na odgovoru.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Sa registracijom dobijas mnogo mogucnosti ,a jedna od glavvnih je da mozes da otvoris svoj kanal
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Pozdrav svima na forumu. Moje pitanje glasi: cemu sluzi registracija na Youtube-u i sta ja kao korisnik dobivam s tom registracijom? Zahvaljujem na odgovoru.

Dobijas mogucnosti da komentarises lajkujes postavljas video klipove napravis favorit da postavljas neke za friende i drugo......
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Ajde kad smo vec kod toga, sta radi taj kanal?
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Na svom kanala mozes da organizujes svoje video klipove da ga uredis po svome ukusu,jednostavno to ti bude kao tvoj mali youtube.probaj registracija ne kosta
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
164
A zaboravili ste još nešto...a to je pristup do klipova sa xxx sadržajem.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Postoji i mogućnost diskutovanja bez cenzure sem ukoliko onaj koji je postavio klip ne počne da briše.... najzanimljivi su sukobi srbi-hrvati, srbi-muslimani, srbi-albanci i sl... za nepoverovati kakve sve psovke, kletve i drugo mogu da se vide tj smisle. Što je najgore u toem prednjače osobe koje su odavno već punoletne wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
164
Postoji i mogućnost diskutovanja bez cenzure sem ukoliko onaj koji je postavio klip ne počne da briše.... najzanimljivi su sukobi srbi-hrvati, srbi-muslimani, srbi-albanci i sl... za nepoverovati kakve sve psovke, kletve i drugo mogu da se vide tj smisle. Što je najgore u toem prednjače osobe koje su odavno već punoletne wacko2

A što misliš da je najgore to što su to punoletne osobe? Za mržnju nema starosne granice, iako je to "osećaj" koji ide s godinama. Nema opravdanja za mržnju, osim ako čovek nema tolerancije za druga mišljenja, stavove,... E zato je, možda, najgore što mržnju prema drugima ispoljavaju i maloletne osobe koje nisu imale bilo kakve ino kontakte. Već usvajaju gotova mišljenja starijih osoba iz okruženja...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
A što misliš da je najgore to što su to punoletne osobe? Za mržnju nema starosne granice, iako je to "osećaj" koji ide s godinama. Nema opravdanja za mržnju, osim ako čovek nema tolerancije za druga mišljenja, stavove,... E zato je, možda, najgore što mržnju prema drugima ispoljavaju i maloletne osobe koje nisu imale bilo kakve ino kontakte. Već usvajaju gotova mišljenja starijih osoba iz okruženja...

Sam si odgovorio yes3

Ako neko ima na primer 30 godina i ide po youtube-u vređa, preti drugima, smišlja kako će što više da ga ponizi to svakako nije normalno.Nije normalno i kad to radi maloletna osoba ali za nju postoji opravdanje...baš to što je maloletna... da ne objašnjavam predugo ali ne vezuje se džabe za punoletstvo sticanje brojnih prava yes3

Ima još jedna stvar koja je bitna za youtube, a to je poštovanje autorskih prava. Kad bi se poštovala ona njihova pravila, većina klipova ne bi trebalo da stoje a s druge strane kršenje autorskih prava dovodi do gašenja profila. Kako u praksi to zaista funkcioniše još uvek mi nije najjasnije, meni su dva puta brisani klipovi i dobijao sam upozorenja ali je profil i dalje tu...:dntknw:
 
Natrag
Top