Youtube error

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Dosta se naroda zali na you tube i niko nije za sad resio problem vec samo na kratko,da ga iskljuce,pa ponovo ukljuce.nekom duze radi posle,a neko opet ne moze da sagleda do kraja.Da i probali su sa browsverom,da menjau i opet isto,jedno kratko vreme radi i problem.Ja nemam problem apdejtovao sam najnoviji flash,i radi super.ali neki su i to probali,ali ne ide.Verujem da ce se naci resenje za neki dan.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Nije to samo do njega i ja sam imao taj isti problem ali kod mene je reload resavao to mada je
dosta frustrirajuce kad moras da radis reload za svaki video ili ako zabode onda ponovo!

Ako je takva stvar onda nema sumnje. U pitanju je internet konekcija. Taj problem imam i ja kod kuce od pre 10 dana. Sve je radilo besprekorno a onda sam odlucio da uzmem brzi paket od svog provajdera. Istog trenutka kada mi je zena u centrali AV com-a pustila novi paket (neznatno brzi - sa 6 na 10) svaki cas je postalo neophodno kliknuti na refresh da bi se nesto ucitalo. U prvom pokusaju obavezno eror. Bez obzira da li je u pitanju moj racunar, zenin, neki laptop, telefon, kablom ili bezicno - uvek isto. Apsolutno je sve identicno, i hardver i softver. Jedina razlika je internet paket. Vrlo cesto i za ovu stranicu moram na refresh da bih je mogao ucitati. Mogu ljudi prestati da traze gresku na svom racunaru i promeniti provajdera. On je krivac.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Narode, hvala na komentarima... Nije mi lakše, kad vidim da dosta ljudi ima sličan problem, nažalost. Čak i u drugim državama se žale na ovakve i slične probleme sa YT i svako je riješio na drugačiji naćin, a uglavnom se desi da im to ne potraje, strašno... Ovaj laptop je kupljen prije 10 dana, Internet konekcija je 25/2, sve je na njemu instalirano kako treba i uzalud... Najviše me kopka kako to da radi nakon reinstalacije, par dana, pa ''pukne''. To je da poludiš! Radim sa kompjuterima, 10 godina, zavidan nivo znanja je u pitanju ali - džaba... Hvala svima, a ovima što imaju sličan problem - želim da što prije riješe. Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Uspio sam pokrenuti YT, tako što sam instalirao Firefox Mozilla 2.0.0.11 verziju!!!
Lud bi poludio :)
Ako će nekom pomoći - evo link!
http://www.oldversion.com/windows/download/mozilla-firefox-2-0-0-11
Slika je ubačena da pogledate gdje treba kliknuti za download, nije moglo direkt link, sorry... Narandžasto dugme, na sredini slike, ispod gomile teksta. Naravno, ima tu par ''caka''. Kad se uđe na YT, a možda i ranije, prijaviće da je pretraživač stari i ponudiće ''update''. To se preskoči i klikne se na ''No, thanks''. Nakon toga bi trebalo da učitava klipove na YT, pa i one na kojima piše da su u HD, mada - ja ne vjerujem da oni to jesu :) Ako neko bude ovo probao i ako nešto zapne, slobodno se može obratiti za pomoć, za to nam i služi forum! Poz svima!
Mozilla.JPG
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Haha ,dobar si ,ponudis problem ,resis ga i podelis,to mi se svidja.Ajd ,ziv bio ...valjda ce ti to izdrzi vise od 3 dana.Ti za svaki slucaj proveri u tom browseru,da se on sam ne apdejtuje na svoje i zezne te.Znaci javi se opet za tri dana,da cujemo utiske,mislim da kucnem u drvo ...ako ovo nije bilo lazno radovanje.Ajd,zdravo.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Haha ,dobar si ,ponudis problem ,resis ga i podelis,to mi se svidja.Ajd ,ziv bio ...valjda ce ti to izdrzi vise od 3 dana.Ti za svaki slucaj proveri u tom browseru,da se on sam ne apdejtuje na svoje i zezne te.Znaci javi se opet za tri dana,da cujemo utiske,mislim da kucnem u drvo ...ako ovo nije bilo lazno radovanje.Ajd,zdravo.
Hehehehe! Pa, šta ću, kad sam nervni slom dobio :) Pogledao sam sve klipove na YT (na drugom kompu, narvno) vezano za ovaj problem i ništa... Probao ZenMate add-on, ma - nema šta nisam instalirao ideinstalirao, kuku! Inače, viđoh da se dešavaju neke promjene na YT, ubaciće pregled videa na 360' stepeni!!! Ne znam kako će to izvesti i koja je fora u pitanju ali je očigledno da se stvari pomjeraju, a samim tim i platforme, pa korisnici trpe. Poz
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Mislim da to nije dobro resenje, takodje firefox skidajte iz zvanicne arhive:
Kod:
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/

Moguce je da problem izaziva protected flash. Drugaru se stalno crashuje flash na firefox, jos uvek nisam stigao da isprobam ovo resenje:
Kod:
http://www.trishtech.com/2012/06/how-to-disable-adobe-flash-protected-mode-in-mozilla-firefox/
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Pa, nije idealno ali na ovom laptopu fercera, a može nekom da posluži... Inače, sajt oldversion.com je 100% provjeren, što se tiče software koji je postavljen na njegovom serveru. U pitanju su stare verzije programa, ''offline'' (standalone) exe instaleri. Garantujem da niko neće imati problem sa bilo kojim programom odatle, izuzev (možda) Skype. Jedini problem je moguć u smislu da verzija programa nije podržana, zbog platformi računara ili Interneta, stvari se mijenjaju...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Zasto koristiti third party sajt kada vec postoji zvanicna arhiva? Bar u ovom slucaju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top