Xperteleven-fudbalski menager online

Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
10
Igram ovaj menager online vec tri,cetiri godine,totalno zarazno naravno ko voli menagerske igre.Igrao sam ranije hetrik ali ovo je daleko zanimljivije i jednostavnije.Koga interesuje nek se javi igraju se vrlo zanimljive lige tipa Jelen super liga,Balkan liga gde su okupljeni najbolji menageri sa ovih prostora,pa ako zelite testirajte svoje umece.

Ako je neko zainteresovan da igra ovu igricu nek se javi da ga uputim kako da napravi nalog i naravno da nam se pridruzi u ligama kao menager!!!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Igrao sam ga 3,4 kola i iskreno nemam vremena da gledam svaki dan tako da sam se odrekao nažalost :/
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
10
Ne moras da se logujes svaki dan dovoljno je dva puta nedeljno
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
10
Xpert Eleven is the game where you can challenge your friends in the noble art of coaching a football team. Get your friends together and create your own league system. It is completely free to play Xpert Eleven. You can either create your very own league or join an existing league. If you want a greater challenge you can join one of our official Xpert Leagues and try to make it to the Xpert Champions League and ultimately our Hall Of Fame. Show everybody who's the real Xpert! We consider Xpert Eleven to be a social game that everybody can play. It's easy to play, but hard to master.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
10
Xpert Eleven je onlajn fudbalski menadžer gde možete igrati sa Vašim prijateljima ili sa menadžerima iz naše fudbalske zajednice. Smatramo da je Xpert Eleven društvena za svakoga. Lako je igrati ali je teško vladati.

Naša onlajn menadžerska igra je potpuno besplatna. Napravite svoju ligu i pozovite Vaše prijatelje ili se pridružite u neku od naših oficijelnih liga. Oprobajte vašu veštinu u ovoj besplatnoj menadžerskoj igri.
 
Natrag
Top