Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Neće meni ni Icefilms da radi ni za filmove ni serije.

Šteta što ovaj 123 movies nekad radi nekad ne, on mi je isto kao afdah sve živo ima od filmova s tim što on ima i serije u hd za razliku od afdaha.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Istream mi se sam bio onemogucio verovatno zbog neuspelog azuriranja. Naime izbacio mi je neku gresku u vezi njegovih ekstenzija i verovatno je od tada onemogucen. Ipak ja sam omogucio da addon radi iz njegovih podesavanja i izbacilo mi je da je dostupno azuriranje ali ne mogu da ga azuriram zbog ovog problema.
2zom43k.png

E sad kako da resim ovaj problem?
Ekstenzije mi je izbacivalo da nije kompaktibilno ali istream radi super. Samo sto ne mogu da ga azuriram.
2emzqzn.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Neverovatno da istream ne nalazi NI JEDAN JEDINI LINK za seriju the wire,na primer:sezona 1 epizoda 2......
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Srecom,tu je Torrenter.Ima sve zivo.
Pa i realno gledano adoni kao torrenter i pulsar su mozda i jedino sto nam treba, ako gledamo besplatne adone/izvore. Nijedan besplatan izvor ne nudi filmove i serije u tim kvalitetima kao sto ima na torentu. Moze da se desi da neki film nema seed-era dovoljno pa tek onda dolaze u pricu istream, SALTS i drugi malo bolji adoni. Mada kod torrentera sa ruskim trackerima brzine su idealne.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Paradox probaj da ideš na addons pa available addons updates i onda ažuriraj i klikći više puta slobodno. Meni se retko kad dešava da hoće iz prve te ekstenzije da ažurira, uvek prvo bude neka greška pa onda posle nekoliko puta ga konačno ažurira.

Mada što se tiče Torrentera u pravu si, višestruko je bolji od ne premium izvora.
 
Natrag
Top