XBMC WebBrowser addon -XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Takodje u pomenutom beta repo iz predhodnog posta ima u programs addonima jos jednog browser addona ....

XBMC WEBBROWSER

Pmocu ovog addona mozete takodje surfovati netom...Potrebno je samo danapravite precice za sajtove koje zelite da obilazite,to jest da napisete ime sajta i njegovu web adresu....Takodje mozete i za lakse surfovanje postaviti komande i zeljene precice na tastaturi ...

MPgbmVCr.png


Naravno mozete surfovati gde god zelite na netu......Recimo SerbianForum.....

FWjcYqU6.png


Ovaj repo mozete instalirati sa sledece adrese......

:download:

Kod:
[url]http://addonscriptorde-beta-repo.googlecode.com/files/repository.addonscriptorde-beta.zip[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
@boki 71

samo dva pitanja ,nov sam u XBMC pa pitam :
Dali se instalisani ADD-oni sami apdejtuju, ako ne gde se mogu naci novi (.zip repo apdejti)
VELIKI Pozddav, hvala za vreme i izvinjenje za deranz.

koristim :Ub.14.04.1 -Gotham13.2, SuperRepo i kinkin (XBMCHUB)sve radi , i oni su mi primarni, ono gore prvenstveno se odnosi na ova dva repozita
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
@boki 71

samo dva pitanja ,nov sam u XBMC pa pitam :
Dali se instalisani ADD-oni sami apdejtuju, ako ne gde se mogu naci novi (.zip repo apdejti)
VELIKI Pozddav, hvala za vreme i izvinjenje za deranz.

koristim :Ub.14.04.1 -Gotham13.2, SuperRepo i kinkin (XBMCHUB)sve radi , i oni su mi primarni, ono gore prvenstveno se odnosi na ova dva repozita
Kod mene je podešeno da se samo ažurira.Instaliraj fusion i imaš sve što ti treba.Uostalom pod temom media centri ima svega!
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Hvala Ti ali znam za fusion ,nece da se install. ,nema konekciju sa serverom???
ali sam instalirao XBMCHUB, valjda je to to i SuperRepo namestio titlove itd....samo ne znam hoce li se to samo apdejtovati?

@
mamo


Kako si podesio da se samo azurira?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
System-Settings-Add-ons- povuci misa u levi ugao , otvorice se prozor i cekiraj auto update opciju
 

Prilozi

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    401,7 KB · Pregleda: 39
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Jel radi još nekom ovaj Webbrowser addon. Sa adrese koju je Boki stavi ovde u temi ne otvara ništa, nmg da dođem do ovog addona.
 
Natrag
Top