[XBMC] Aeon-Nox 4 & 5 - LiveTV Mod

Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Vidim da je i ovdje popularna modifikacija koju sam uradio za AeonNox skinove. Ne zelim da "prljam" tudje teme pa zato otvaram posebnu.

Ovo je znaci skin-modifikacija za XBMC skinove AeonNox 4.1.9.9 i AeonNox 5, oba su za zadnju verziju XBMC-a, 13.0. Modifikacija cini to da LiveTV dio XBMC-a lici puno vise na pravi STB, za one koji su navikli na to. Nesto poput enigme2 samo ljepse. :)


Mod za Aeon-Nox 4.1.9.X (13.2 Gotham)
(Tezi skin sa puno vise grafike, za nesto jace uredjaje)

Download 0.7

Mod za Aeon-Nox 5.1.X/5.5.X
(Novi skin, puno laksi i brzi, odlican za slabije uredjaje poput Raspberry i Android)

Download 0.4 (13.2 Gotham)
Download 0.4 (14.0 Helix)

Instalacija
Koristenje modifikacije podrazumjeva da imate original skin vec instaliran od prije. To se moze uraditi u XBMC-u, preko Settings > Add-ons > Skins. Tu izaberete recimo AeonNox 5 ili AeonNox 4.

1) Kad skinete ovu modifikaciju (zip fajl), raspakuj zip, i prekopirajte sadrzaj zip-a. Kad kazem sadrzaj mislim da mape koje se nalaze unutar zip-a: media i 1080i

2) Prebacite sve to u putanju gdje se nalazi skin. Recimo:
C:\Users\[Korisnik]\AppData\Roaming\XBMC\addons\skin.aeon.nox.5\
AppData folder moze biti sakriven u Windows-u, zato morate podesitit da pokazuje sakrivene fajlove\mape.

3) Kad upita da li zelite da prekopirate mape i fajlove, izaberi DA.

4) Uzivaj
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Ovo mi se sviđa sa slike.... :)
Evo ona ideja o kojoj sam ti pričao,samo je potrebna šminka .......hehehehe.....
screenshot000.png
Video ide u malom prozoru :) (nažalost od opcija playera samo je stop aktivan,ali tražim rešenje za to)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ajde druze pusti forum XBMC, napisi ovde sta i kako.

Evo ja se ne razumem, sta je zapravo skin ?

Jel ovo?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/33168380/Skin mods/aeon.nox.gotham.5 - livetv.mod/aeon.nox.gotham.5-livetv.mod_0.2.zip

Kako da instaliramo skin na ovaj nacin? Ako je tesko napisati nema problema, cackacu ali kad se vec otvara tema da se napise i upustvo a ne da me preusmerava na druge foruma. Nadam se da ne shvatas pogresno.

Samo jos jednom da ponovim, nadam se da nisi shvatio pogresno i pomislio da sam neki uobrazenko. Nije to, samo mi nije jasno jel ovo skin ili neki dodatak za skin. Instalirao sam neki skin Aeon Nox, valjda je to to.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Nema veze, cackam, valjda iscackam nesto :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
E sad je uspelo. Malopre sam isto bio uradio ali javilo neku gresku, sad sam skontao da je bilo do toga sto sam umesto da kopiram fajlove ja prethodne bio obrisao ali sreca pa sam bio backup uradio. Inace, dobra stvar. Hvala. Stvarno se nadam da nisi sta pogresno skontao iz prethodnog posta.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Ma jok ba, opusteno. Ja sam taj prvi post napravio malo na brzinu, naravno da je nedostajalo bolje uputstvo, pogotovo na nasem.

Uzivaj
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Podesio sam prvi post za novu verziju moda (0.3), samo za AeonNox-5.

Dosta noviteta:
- Sve postavke za mod u novom, posebnom, prozoru. Ulazi se sa ljievog menija (sideblade).
- Dodane opcije da sakrijes "dugmad" koja ti netrebaju u lijevom meniju (sideblade).
- Podesen InfoWall-view sa vecim fontom i boljim pregledom. Sav ostali info, prebacen na dno.
- Promjena u EPG view, sastavljen lijevi i desni dio, vise prostora za logo i ime kanala.
- Plus dosta gresaka ispravljeno

Poz
 
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
Bavaria

Imam XBMC na androidu poslednja verzija.Nigde ne mogu da nadjem gde mi se krije skin.Instalirao sam es explorer i stiklirao da vidim skrivene fajlove ali nigde ne mogu pronaci gde je skin.Usao sam u xbmc pa user data i sve sam foldere tu prekopao ali nigde nema skina.
 
Natrag
Top