Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Imam nekoliko pitanja:

1.Koji Word of Warcraft je najpopularniji za igranje na netu?
2.Koji Word Of warcraft mi preporucujete da skinem?
3.Sta je to Dota i da li ona dolazi uz WOW?
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
Najbolji ti je world of warcraft wrath of the lich king,a DotA ja mapa za warcraft 3 frozen throne
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
28
1.Najpopularniji je WOW WOTLK za sada,posto je izasla Kataklizma al nema jos na piratskim serverima mozda ima al ja ne znam...
2.Moras skinuti sve delove da bi mogo da igras WOTLK,ima da se skine WOW installer tu imas sve WOW-e
3.A dota je mapa kao sto je reko BAKI za wc3 TFT koju pravi Ice Frog...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
1.Najpopularniji je WOW WOTLK za sada,posto je izasla Kataklizma al nema jos na piratskim serverima mozda ima al ja ne znam...
2.Moras skinuti sve delove da bi mogo da igras WOTLK,ima da se skine WOW installer tu imas sve WOW-e
3.A dota je mapa kao sto je reko BAKI za wc3 TFT koju pravi Ice Frog...

A jel mozes da mi objasnis kako da igram obican WOW preko piratskos server???
 
Član
Učlanjen(a)
23.05.2010
Poruka
31
Ovako, brate da ti ja to objasnim, najpopularniji je WoW Wrath of the Lich King bio do sada, ali sada je izasla nova ekspanzija Cataclysm i ima je na dosta privatnih servera. Ako hoces neki WotlK server najbolji je magicwow, sve radi na njemu, nije kao ovi neki ostali, npr. neverendless ili sta ja znam (totalno bezveze uradjeni scriptovi), a na moltenu ima ogranicenje koliko igraca moze u jednom trenutku da igra, tako da ti se moze desiti da cekas po 15 min. dok se ulogujes u igru. Za Cata servere najbolje otidji na xtremetop100 tamo imas sve bolje servere pa biraj, mada sam cuo da dosta ljudi igra na virginwow serveru. Sto se tice Dote to ej objasnjeno odavno. Ako ti treba link odakle da skines WotlK i patcheve, javi mi se u inbox pa cu ti poslat'. :)
 
Natrag
Top