Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Wot Web -Program za skeniranje

Diskusija u 'Internet Radio i TV' započeta od boki71, 07.10.2013.

1. bigmaster111

bigmaster111

Zahvala:
    0
    Poslednja izmena od urednika: 20.01.2014
  2. Браціслаў

Браціслаў Активиста

Zahvala:
    2.314
    Pol:
    Muški
    imah i ja slican problem, veruj mi da sam svasta probao i na kraju je pomogao reinstall sistema, koristio sam neku sp3 budzevinu, pa presao na win7 gde nemam problema, takodje nemam problema ni na ubuntiu i lubuntu, ostale nisam probao, hocu da ti kazem da je u pitanju neki sistemski bag

3. samo neko

samo neko Član

Zahvala:
    451
    Pol:
    Muški
    imam instaliran win 7 i reinstalirao sam nekoliko puta i nekad nadje a nekad ne ako npr. stavim ip range gde ima 255 adresa ono nadje, ali ako stavim vise onda nista ne nadje

4. bigmaster111

bigmaster111

Zahvala:
    0
    Moze li jos malo pomoci oko tutorijala za skeniranje IP adresa? Dakle ovako: Prilikom skeniranja naidjem na neku IP adresu i u delu server type stoji FlashCom, koliko sam shvatio to je stream. E sada zanima me kako taj strim da pustim da gledam? Evo primera: 93.120.27.88 port je 1935. Sa druge strane interesuje me opseg IP adresa koji se pretrazuje. Imam opseg po drzavama. Da li u WotWeb-u postavim odredjeni opseg iz neke drzave i onda cekiram portove na kojima mislim da se nalaze kanali i na taj nacin lovim kanale? Oprostite ako sam malo konfuzan, ali sam hteo da sto je moguce krace postavim pitanje.
    Hvala i puno pozdrava

MOZE LI SE OVOME DRUGARU KAKO ODGOVORITI NA PITANJE,JER I MENE INTERESUJE ISTO PA DA NEPISEM OVOLIKO

5. mraki

mraki

Zahvala:
    4
    probaj ovo programce u njemu moze da se namesti "advanced search" za skeniranje portova od-do
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

Poslednja izmena od urednika: 15.09.2014
  6. mikissimke

mikissimke VIP

Zahvala:
    4.883
    Izvini, možda je glupo pitanje, ali gde mogu da nadjem opseg IP adresa po državama.

Ako možeš da mi pošalješ na PM.

7. NightWolf

NightWolf

Zahvala:
    5.056
    Pol:
    Muški
    mikissimke se ovo sviđa.
  8. Nebitnoime

Nebitnoime

Zahvala:
    30
    Momci ne mi e jasno zasto se koristi UDP. Znachi IP Adresa na to sto skeniram, a posle toj stoi UDP. Zasto ne bi mogai direktno da gledam bez UDP. Gde moze da se najde UDP adrese?

9. Браціслаў

Браціслаў Активиста

Zahvala:
    2.314
    Pol:
    Muški
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    sve je lepo objasnjeno

10. Sajk123

Sajk123 Član

Zahvala:
    6
    Moze li neko da mi objasni ako postoji kakav nacin da se nadju portovi za skeniranje. Vako kad skeniram da nadjem kakav UDP server nista nemogu da nadjem. Jeli se zna koje portove treba skenirati za razne drzave i ISPove?

Preporučite stranicu