Wordpress problem

Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
124
Htio bi instalirat wordpress na free hostu da probam nesto,i odradim po uputama(uploadujem i sve)i kada trebam inst javi mi "WordPress requires that your web server is running PHP. Your server does not have PHP installed, or PHP is turned off."Moze li se to popravit kako jer ispise cudna slova ne mozes nista skontat
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2011
Poruka
33
Koji ti je free host? To ti je do hosting provajdera, ja sam koristio 000webhost (free hosting) i instalirao WP bez problema. Ako ti je već taj hosting također free bez problema se možeš prebaciti na 000webhost, podržava PHP, MySQL...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
124
znaci moze na ovom hostingu,a domenu sto si koristio je li free ili placena???
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Najbolje uzmi byethost ,kod njih moze da se install wp :D
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2011
Poruka
1
000webhost?

Za Mr.Cash-a:

ja pokusavam da postavim WP sajt preko 000webhost-a i nikako mi ne uspeva.
Odradio sam sajt na localhostu i preko Filezilla-e ga prebacio na server.
Naime,prenesem sajt i kada ukucam adresu sajta izbaci mi belu stranu sa Index of i wordpress opcijom i kada kliknem na wordpress onda se nista ne desava.Pokusao sam sa dodavanjem wp-admin(ranije je to uspevalo).Sada nece nikako.
Izbacio sam wp-config.php kao sto preporucuju.Kreirao .htacces fajl i postavio ga u root folder servera.
Ne znam sta je resenje?!
Da napomenem: ovo mi se desavalo i pre toga kada sam prebaciovao prazni(nedoradjivani) wordpress na server pa ga doradjivao online-opet problem sa Index of stranicom...
Please,help! Ovo postaje iritirajuce! wacko2
 
Natrag
Top