Wireles ili adsl ?

Član
Učlanjen(a)
30.03.2010
Poruka
2
Treba mi pomoc imam wireless 1024/1024 kad radi radi solidno ali cesto pada ping i nestaje mi razmisljam
o telekomovom adsl-u paket 1024/128 pa me zanima da li ce raditi skyp tj. zvuk i kamera kad pricam sa nekim i da li je x/128 dovoljno za igranje online igara ?

Hvala na odgovorima :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Radit će. Uzmi 256 zbog veće sigurnosti. Na 128 nisam 100% siguran u kvalitetu.
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Iskoristi ovu ponudu i bices vise nego zadovoljan...

4-puta-brzi-net.jpg

 
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
1
ja sam pre za adsl... Imas dinamicki IP,dobra konekcija(retko puca,maltene nikada),dobijas wirless router ako imas laptop to ti dobro dodje,sto se tice skajpa radice ti odlicno...jednio sto nisu povecavali brzine skoro... to me nervira najvise..
 
Učlanjen(a)
21.08.2013
Poruka
1
Drugari.Imam jedno pitanje,ako nisam promašio temu.
Imam Wirelles konekciju preko antene i mrežnog ili TPK kabla.Sistem konekcije je PPPoE sistem.Želeo bih da napravim kućnu Wi-Fi mrežu za laptop ili mobilni.Imam Wirelles ruter TP-LINK TL-WR740N.Pokušavao sam da napravim mrežu,ali ne ide.Warilles ruter ima mrežu,pokaže mi na telefonu,ali nemam konekciju.Istovremeno i na računaru nemam Internet.Samo ruter propušta nekakav lažni signal.
Čuo sam od pojedinaca da u mom slučaju trebaju dve mrežne kartice ili Wi-Fi kartica.Ja imam USB Wi-Fi,koji takodje može da posluži.Da li mi neko može pomoći kako to da ostvarim.Zamolio bih da mi napišete na moj e-mail ipajo.foto@gmail.com.Unapred hvala.
Pajo.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Drugari.Imam jedno pitanje,ako nisam promašio temu.
Imam Wirelles konekciju preko antene i mrežnog ili TPK kabla.Sistem konekcije je PPPoE sistem.Želeo bih da napravim kućnu Wi-Fi mrežu za laptop ili mobilni.Imam Wirelles ruter TP-LINK TL-WR740N.Pokušavao sam da napravim mrežu,ali ne ide.Warilles ruter ima mrežu,pokaže mi na telefonu,ali nemam konekciju.Istovremeno i na računaru nemam Internet.Samo ruter propušta nekakav lažni signal.
Čuo sam od pojedinaca da u mom slučaju trebaju dve mrežne kartice ili Wi-Fi kartica.Ja imam USB Wi-Fi,koji takodje može da posluži.Da li mi neko može pomoći kako to da ostvarim.Zamolio bih da mi napišete na moj e-mail ipajo.foto@gmail.com.Unapred hvala.
Pajo.

Samo treba da konfigurišeš ruter, očigledno da ga nisi dobro naštimao...
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
36
Ja sam pre za adsl jer ga imam i nemam problema nikakvih
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top