Windows XP: Problem sa mišem

Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
82
Pozdrav dragi moji forumaši.
Problem je što tokom rada na navedenom operativnom sistemu kursor "zakuca".
Znači kada pomeram kursor po ekranu nakon nekog vremena kuror prestane da se pomera iako ja pomeram miš. Nakon neragovanja na pokret koji sam načinio kursor počinje da se pomera u odnosu kakav ja napravim pokret.

Koristim Logitech USB miš koji sam kupio u novembru prethodne godine.
Konstatovao sam da miš nije pokvaren zato što ga koristim na drugom kompjuteru na kojem je instaliran Windows 7 te na njemu nema problema nereagovanja na pokret.

Molim Vas da mi pomognete da rešim problem.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ne moze bas tad da otvori menadzer zato sto mu je mis zaglavljen, nego mora unapred to da pripremi i onda sa alt+TAB da udje i vidi.

Inace ima sijaset razloga zasto zaglavlju, cak nevezanih za mis. Recimo memorija prenapunjena java skriptama, svchost rad otiso na letovanje, lag wifi mreze, virus vrslja.
Dlake i stroka upali sa donje strane lasera, cest slucaj.
Moze cak i neki deo na racunaru da otkazuje, recimo tastatura, neki problemi sa tachpredom, sve u svemi nek pocne sa task managerom sto je postovani gospodin mrdojko predlozio pa cemo videti.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Pozdrav dragi moji forumaši.
Problem je što tokom rada na navedenom operativnom sistemu kursor "zakuca".
Znači kada pomeram kursor po ekranu nakon nekog vremena kuror prestane da se pomera iako ja pomeram miš. Nakon neragovanja na pokret koji sam načinio kursor počinje da se pomera u odnosu kakav ja napravim pokret.

Mislim da je to do samog windowsa....napušen ti windows :ludd/:
 
Natrag
Top