Windows host process (Rundll32)has stopped working

Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
11
imam problem kada su mi ukljuceni kabal od graficke i kabal od kablovske u tv komp izbacuje ovu gresku Windows host process (Rundll32)has stopped working dali to moze da se resi i kako
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Moguce da ti i nije do tv karte problem,koliko sam uspeo naci moguce je da sa Nerom imas probleme i njegovim kodecima..pokusaj na ovaj nacin!!!C:\Program Files\Common Files\Ahead\DSFilter\

Onda preimenuj sledeće stavke

  • NeVideo.ax
  • NeroVideoProc.ax
  • lmpgspl.ax
sve to preimenuj u .old
restartuj sistem!
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
11
nemam ja tv karticu to se desava kad pokusavam da prebacim film sa kompa na tv a pri tome je ukljucena kablovska u tv
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
e kako si to mislio to da izvedes bez tv karte. ja sam imao resiver za satelitsku u kompu ,samo prikopcas kabl sa tanjira na komp i vozi, al nikad nisam uspio prebaciti sliku sa kompa na tv bez tv karte
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Cekaj malo rekao si kad pokusavam da prebacim film!?Da prebacis ili da pustis film ne kapiram! Pa koje prikljucke imas na tv-u kad u isto vreme koristis tv-out sa graficke a ujedno ti je i kablovska u tv ako sam razumeo!!!
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
11
ja kao da pricam na spanskom na grafickoj ima dva izlaza tj za dva monitora ili 1 monitor 1 tv .na tv imas ulaz za antenu ili kablovsku nebitno,i činčeve za s video ili moze i skart.dali su vam sad jasni pojmovi o kojima pricam.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ukucaj u google vga to scart , tu ces naci masu odgovora.
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
NApisao si da prebacis film a ne da pustas sa kompjutera na tv to su dva razlicita pojma i stvorio nepotrebnu konfuziju!!!A mozda dobijes odgovor na nekom spanskom forumu zbog ljubaznosti!
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
11
nisam, imao nameru nikog da vredjam bio sam nervozan zbog kompa hvala na razumevanju
 
Natrag
Top