Windows 8 - serijski brojevi

UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Pozdrav svima instalirao sam nardonu verziju Win 8 Enterprise 64bit, i otisao da aktiviram kljuc al mi je izbacilo error 0x8007007B posle toga sam guglao na internetu i nasao resenje, Windows + R, i onda kucam *slui 3* i sad mi je otvorilo da ukucam opciju product key, pokusao sam dosta product key sa ovog sajta al nijedan nece, kaze mi ovako Aktiacioni kljuc ne moze raditi sa ovom verzijom od Win 8.
Sa sajta radi sve ako se slede uputstva...
Obriši prethodni, instalacioni serijal komandom slmgr -upk
posle toga serijal slmgr /ipk xxxxx_xxxxx... iz priloga, pa tek onda slui 4...
Windows 8 Enterprise VL serijski koji aktivira Skype metodom Pro/Enterprise verziju...


Kod:
slmgr.vbs -ipk 4R6KN-TWVVD-JGD3D-HQ8HY-VQVQQ
 
Učlanjen(a)
08.11.2013
Poruka
2
Sa sajta radi sve ako se slede uputstva...
Obriši prethodni, instalacioni serijal komandom slmgr -upk
posle toga serijal slmgr /ipk xxxxx_xxxxx... iz priloga, pa tek onda slui 4...
Windows 8 Enterprise VL serijski koji aktivira Skype metodom Pro/Enterprise verziju...

Kod:
slmgr.vbs -ipk 4R6KN-TWVVD-JGD3D-HQ8HY-VQVQQ

Prijatelju ja sam već instalirao neki aktivacioni ključ što sam nekako izguglao, pošto mi ovde nije niko prvi dan odgovorio_Ovaj koji sam ja aktivirao radi dobro al ne smijem da koristim opciju Windows Update.Da li sa tim koji si ti dao smije da se koristi opcija Windows Update i jel to slmgr -upk kucam tamo isto gde sam i slui 3, pošto se ja slabo razumem u to.Inače moj je Windows 8 Enterprise Build 9200...


 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
26
evo me na win 8.1, i za sad radi ok.. samo sto muke mucim sa registracijom, jer kad upalim Windows 8.1 Retail Key Finder v13.10.1, skine mi novu verziju i trazi mi cd key za njega. al valjda nadjem na net, iako ga kriju kao zmija noge :D
A instalirao sam na formatiranu particiju, uvijek tako radim :)
Hvala vam moji dobri ljudi :D
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
14
Pa neznam onda sto kod mene ne radi ja kad kliknem nista se ne desava
jel znas mozda zasto ?
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2013
Poruka
20
Izasao je KMS Pico 9 beta verzija. I sa ovim sam od prve aktivirao Office 2013 na Windows 8.1 Retail verzija. probajte i vi da instalirate kome nesto fali. Pre instalacije KMS instalirati programcic NetTime pa onda KMS Pico i sve ostalo program radi sam od sebe.
Evo link:
Kod:
[URL="http://adf.ly/YInHf"]Download pico25 2013 rar[/URL]

Sretno !!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Našao sam jedan metod koji radi na dva računara. Pogledaj privatne poruke. Ako radi i kod tebe da vidimo šta čemo dalje.
 
Učlanjen(a)
26.08.2012
Poruka
1
Хвала, офис 2013 про одмах активиран, без инсталације NetTime
 
Natrag
Top