Windows 8 i Horor Projekat

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Evo jednog mog projekta radjenog za strano trziste.....:beee:

MOJ WINDOWS 8 PROJEKAT

Klasicna startovanje programa, izostavio sam splash screan jer sam smatrao da bi bilo suvisno....

vMxyQVyb1788.png


Meni se sastoji od nekoliko delova i klik misa vodi do zeljenog ...

j5Hx6o9980fd.png


Programi za ulepsavanje , obradu ... Windows 8 ... Gadget , Start meni .... ukupno 14 na prvoj stranici ...

LDrGiaT85f37.png


I 10 programa na drugoj strani ... koji takodje se startuju klikom misa...

rEGsBGe8e31f.png


Moji Windows 8 Tutoriali korak - po - korak ... Ja sam ih napisao preko 1500 a samo Windows 8.ukupno 315 u pdf formatu.Nisu mogli zbog velicine da budu smesteni u projekat , ali zato sam napravio skriptu koja downloaduje sve te tutorijale ... Oni ce se pojaviti u novootvorenom folderu na radnoj povrsini , a koji ce biti prazan dok se tutorijali downloaduju ,te zatim po obavljenom downloadu fascikla ce se popuniti i ne zatvorati prozor projekta sve dok ne ugledate tutorijale u njoj ... ukupno 315 tutorijala 442 MB prostora ...

Skripte i .batch fajlovi su sastavni deo mnogih tutorijala i koristeci ih mozete da uradite skoro sve sto zelite u operativnom sistemu Windows 8 ....

5GmSuKZ42c2b.png


378 pozadine u HD rezoluciji, downloaduje skripta u novootvoreni folder na desktopu.Prozor projekta ne zatvorati sve dok u fascikli na vasem desktopu ne ugledate pozadine.... Ukupno 378 pozadine za 281 MB prostora ...

O8Kw60P1b656.png


Preko 2000 ikona za Windows 8 ... skoro sve ikone koje se mogu pronaci na internetu za Windows 8 , kao i ogromna kolekcija Metro icons..Dovnload obavlja skripta , kao i tutorijale i pozadine i ne zatvorati prozor projekta , dok u novonastaloj fascikli na desktopu ne ugledate ikone ..... preko 2000 ikona u 274 MB prostora ...

DAH1jh9ebc59.png


Moj video tutorial u visokoj rezoluciji kako se aktiviraju sve vrste Windows 8 ... startuje se klikom misa.....

JwqDIYFb76e7.png


Aktivator za sve vrste Windows 8 sa mojom instalacijom .Po zavrsenoj instalaciji aktivator ce se pojaviti na radnoj povrsini , a zatim kao administrator iz CMD prozora aktivira uz nekoliko klika misa ....

H7IJKLC85cc2.png


Moje obrade Windows 8 sistema ... Napravio sam ih 10 samo za Windows 8a preko 20 za sve operativne sisteme ... PRO , Enterprais , AIO ... gotovo sve ide sa instalacijom , dodajuci VPI pakete raznih programa u instaliranje sa instalacijom , drajverima , alate..Projekat sadrzi cetiri moje obrade , a ostale mogu se naci na veb adresi ispisanoj u prozoru .... Univerzalni Serijski broj , koji se upisuje na pocetku instalacije ...

MlM0OSFfa771.png


U 3D , mozete videti kako izgledaju windowsi te prozore i sve sto oni sadrze , a takodje sta je iz windowsa obrisano .. i kompletna instalacija korak po korak ..

Zkh5mFx117f0.png


Na samom kraju i zavrsni prozor projekta sa datumom izrade istog.....

SX5TOlv03c26.png


Po mom skromnom misljenju odlicno odradjen i dizajniran projekat.....

Sta reci.........:mig:

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/bo77fyx04buheh3/W8+Project+by+boki71.rar
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
MOJ WINDOWS 8 PROJEKAT V2

-Home Prozor sa informacijama o projektu

sqXOs6w.png


-Pridodata moja skripta za informacije o serijskom broju Windows 8, kao i aktivaciji ID
-Novi meni sastoji se od sledećih delova ... Apss, Moji tutoriali, Pozadine, Windows 8 ikone, Aktivator, Moji Windows 8 OS, Crusor, Teme, Skin, Odjava......

iQLnaiT.png


APPS


-Sastoji se od 57 programa za Windows 8 na četiri strane ...

tGXbWFr.png


KEm5Xok.png


kjFj7AL.png


kKP3kzX.png


MOJI TUTORIJALI

-Ovde se može skinuti 315 mojih windows 8 tutoriala, kao i skripte koje prate tutorijale za uređenje vašeg OS .....

OgW17xq.png


WALLPAPER

-Tu Se može skinuti 378 windows 8 pozadinu i 3D tutorijal o načinu njihovog postavljanja na radnoj površini ...

olk0qxY.png


WINDOWS 8 IKONE

-Mozete skinuti preko 2000 Windows 8 ikone i pogledati 3D tutorijal o načinu njihovog postavljanja na fajl i folder, kao i način postavljanja ikona u Metro ...

rl7Q9hH.png


ACTIVATOR

-Ovaj deo Se sastoji od video tutoriala o tome kako aktivirati Windows 8, kao i moje aktivatot instalacije...

9YQzbGG.png


MOJ WINDOWS OS

-Možete Skinuti pet moje obrade Windows 8 a u odnosu na prethodnu verziju projekta sam dodao svoju Lite instalaciju Windows 8 Professional veličine 1.5GB ...
-Sve OS prati i 3D tutorijal o svakom os izgledu, i informacije o njima, kao i serijski broj za instalaciju Windows 8 ...

94yXvAt.png


CURSOR

-Može se downloadovati 73 paketa pokazivača misa i objasnio sam 3D tutorijalom i način njihovog postavljanja u OS Windows 8 ...

wnMJyF9.png


WINDOWS 8 TEME

-Može Se skinuti 40 teme za Windows 8 i objasnio sam 3D tutorijalom i način kako sam kreirati i usnimiti temu u Windows 8.Projekat ima tri programa sa kojima zeljenu temu mozete postaviti sa par klika misa...

A9pam3q.png


WINDOWS 8 SKIN

-Može se downloadovati 10 skinova za Windows 8 i koristiti ih za promenu izgleda vaseg operativnog sistema...

h7g3Bww.png


ODJAVA

Zavrsni prozor projekta sa datumom njegovog stvaranja....

vgkWUGI.png


:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/xf5f0kk65mupqfr/W8+projekat+V2+by+boki71.rar

Mislim da je projekat sada dobro odradjen i zadovoljan sam napravljenim.....
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
111
Postovanje i HVALA boki71 za sve ovo sto radis za dobrobit zajednice. Medjutim, mene interesuje zasto neki programi za zastitu ne "mirisu" ove tvoje izvrsne fajlove. Moj koji trenutno koristim je 360 Total Security. Naravno ima nacina da se fajlovi raspakuju iako se isti bune. Pozzz
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
HOROR KOLEKCIJA

Jos jedna moja aplikacija u horor stilu.......

1ce0a1.png


Program sacinjava 7 celina........

2d5ab6.png


posto izaberete deo Pozadina,mozete klikom misa downloadovati preko 300 pozadina za vas desktop u horor stilu a ujedno postoji i 3D tutorijal kako se postavlja zeljena slika-pozadina na vas desktop.Poso kliknete misem na downloadpozadina na desktopu otvorice vam se novi folder i nemojte se zbuniti sto je prazan jer posle izvesnog vremena napunice se sa pozadinama ,jedini uslov je da ne zatvarate aplikaciju dokle god se pozadine ne pojave u novoformiranom folderu.....

12cd78d.png


U delu Teme imate kolekciju od desetak tema za vas windows koje mozete downloadovati u vas racunar istim postupkom kao i pozadine,a zatim tu je i 3d tutorijal kako se kreira i usnimava zeljena tema kao i dva programa pomocu kojih jednostavno mozete postaviti zeljenu temu sa par klika misa.....

3d7fb1.png


Sledeca celina su 8 flash horor igrice....

4e7a56.png


Klikom misa na zeljenu igricu otvorice se novi prozor u vasem racunaru i mozete igrati zeljenu igricu kao na primer....

5b40aa.png


Posto izaberete deo Cursor otvorice vam se prozor sa jednom aplikacijom......

67dd77.png


Ova aplikacija ima jako mnogo mogucnosti pocev od raznoraznih horor cursora,wallpepera,zabavnog dela......

110905b.png


Deo Screensaver nudi download desetak horor screensavera po istom principu kao i vec objasnjen download pozadina i tema,dakle ne zatvarati aplikaciju dok se ne napuni novootvoreni folder na desktopu sa vasim screensaverima...Nova celina je Skin gde mozete instalirati u vas windows horor skini potpuno izmeniti mu izgled i pretvoriti ga u horror windows...Takodje klikom misa na ikonu u ovoj celini mozete videti zapravo kako taj skin i izgleda.....

133e97c.png


Poslednja celina su Ikone gde mozete downloadovati preko 100 horor ikona,zatim je 3d tutorijalom objasnjeno kako se menjaju ikone na fajlovima i folderima kao i metro ikone u windows 8,te data su dva programa komocu kojih mozete sa par klika misa promeniti ikone na folderima ili hard diskovima i ostaviti zeljene horor ikone...

10d75ef.png


Sve vreme posto startujete ovu aplikaciju u pozadini idehoror muzika i nju mozete na svakoj stranici pojacati ili smanjiti na postavljenom plejeru u aplikaciji......

:download:

Kod:
http://epg.serbianforum.org/SF/-T-/Hkbyboki71.rar

Sledeca aplikacija je malo veselija,novogodisnja.....:mig:

 
Natrag
Top