Windows 8.1 Problem

Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
2
Cao :)

Ja imam problem u vezi Windows 8.1.Kada ga instaliram posle par dana samo se odjednom pojavi plavi ekran na kom pise kako mi je pao sistem i moram da ga repair.Medjutim kad ga uradim repair on samo vrti,vrti i nista i onda moram ponovo ubaciti CD i pokrenuti instalaciju Win 8.1.To mi se u zadnje vreme smucilo jer se jako cesto desava.Ne znam u cemu je problem i da li moze neko od Vas da me posavetuje sta da radim? Inace imam Toshibu Qosmio x300 a moj tata kome se isto to desava ima Toshibu Satellite P200 j13?

Srdacan pozdrav ,
Maja
 
Član
Učlanjen(a)
26.05.2013
Poruka
114
Meni se to desavalo kad su se pojavili losi sektori na hdd i posle malo vremena hdd vise nije bio za upotrebu. Ja ne verujem da ce ti pomoci konstantno reinstaliranje OSa, bolje pokusaj sa nekim ovlascenim servisom.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Cao :)

Ja imam problem u vezi Windows 8.1.Kada ga instaliram posle par dana samo se odjednom pojavi plavi ekran na kom pise kako mi je pao sistem i moram da ga repair.Medjutim kad ga uradim repair on samo vrti,vrti i nista i onda moram ponovo ubaciti CD i pokrenuti instalaciju Win 8.1.To mi se u zadnje vreme smucilo jer se jako cesto desava.Ne znam u cemu je problem i da li moze neko od Vas da me posavetuje sta da radim? Inace imam Toshibu Qosmio x300 a moj tata kome se isto to desava ima Toshibu Satellite P200 j13?

Srdacan pozdrav ,
Maja


Majo prije svake instalacije operativnog sistema treba provjeriti hard disk....Koliko je pouzdana ta osmica koju pokušavaš instalirati...
 
Natrag
Top