Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
Za crysis koliko traje aktivacija win 7 kod mene se malopre pojavilo otkucavanje za 27 dana da ga trebam opet aktivirati i sad sam uradio kako si ti napisao za ovaj Open 7 Activator v1.2.7 by nononsence [revised by HotCarl] i sad je opet aktivan jel ovo nesto kao kljucevi za satelitske antene nekad traju mjesecima nekad par dana haha

a update mi je jos uvjek iskljucen pa ne znam odkud sad da me opet provale
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
prevod

imali neko upustvo na srpskom jeziku za aktiviranje?

evo ti prevod:

1. instaliraj windows 7
2. prokreni u ADMINISTRATOR modu
3. klikni na ADVANCED OPTIONS
4. izaberi odgovarajuci SLIC i potvrdi [dell, MSI itd]
5. izaberi serijski broj [mora se poklapati sa verzijom koju imas]
6. izaberi opciju za ucitavanje
7. klikni na INSTALL
8. sacekaj da se ucita
9. uzivaj!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
eto napisao ti je covjek sve, ja cesto znam reinstalirati sistem zato sto svasta trpam i nakupi se svakakvog smeca da nemoze ni komunalno ocistiti i svaki put mi radi super. zadnji put sam uradio reinstalaciju oko nove godine update uvijek upaljen i redovno instaliram nadogradnje i jos mi nije nikad javio da ga moram ponovo aktivirati.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
sve to u redu al kad ja ne znam gde da nadjem ovaj ADMINISTRATOR mod i ADVANCED OPTIONS da je xp onda bi znao

Dodato posle 15 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Yfrog Image : yfrog.com/6xcapturelscp to bi trebalo biti ovde a gde dalje?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
kad pokreces aktivator ,desni klik na fajl i onda u padajucem meniju imas opciju pokreni kao administrator
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
jel to neka bolja aktivacija ili sta? i moram li to raditi posto je sad aktiviran? skidao sam malopre i activator koji je postavio danas clan aleksandarsasa i naletio sam na trojanca
 
Natrag
Top