windows 7

Učlanjen(a)
11.01.2013
Poruka
43
kako, u windowsu sedam da pronadjem i otvorim sve skrivene fajlove ( mislim na one"fabricke",). I kako se potpuno podesava windows sedam, a narocito me interesuje za windows sedam-starter...
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Prikaz fajlova koji su sakriveni se podešava u opcijama foldera. Ukljči se stavka SHOW Hiden & System files. Bojim se da neiskusan korisnik kome treba ovakvo uputstvo "čeprkajući" po ovim fajlovima može napraviti veoma veliku štetu. Očigledno ti nije jasno šta je WIN 7 starter. Microsoft je napravio startera koji je "uskraćen" za sve opcije podešavanja izgleda, za opcije rada u domenskim grupama, svi servisi koji nisu vezani za sam sistem osim za internet i kancelariju su izostavljeni, ima samo 32 bitnu verziju. Zato starter traži manje hardverskih resusrsa, i košta manje od punih sistema. Odličan je za netbook računare. Jedan takav je i u mojoj porodici i radi ko singerica. Naravno korisnici od njega ne traže više nego što može. Nema teorije da bez dodatka spoljnih programa napraviš od startera home premium ili ultimate varijantu sedmice. A i dodaci će samo povećati "glad za hardverom". I opet to će ipak biti samo starter.
Razmisli je li dobro da manipulišeš sistemskim fajlovoma.
 
Natrag
Top