Windows 7 SP1 Lite (iso 700MB)

Član
Učlanjen(a)
12.06.2012
Poruka
107
Pogledajte prilog 50359 Windows 7 x86 SP1 Lite (700MB)
Pogledajte prilog 50852

Retouched
by
※+※+※+※+※+※+※+※+※+
|s|H|A|K|a|J|a|a|d|a|

※+※+※+※+※+※+※+※+※+
Ovo izdanje Win7 operativnog sistema je "omršavljena" verzija Windows 7 Ultimate u cilju instalacije i rada na slabijim konfiguracijama.

Neki sistemski programi i servisi koji su sadržani u originalnom izdanju su uklonjeni ili onemogućeni kao servisi.
WMP, WinMail, Firewall, IE, kao i System Restore su u potpunosti zadržani i funkcionalni, onemogućen je servis za indeksiranje, mrežna lokacija podešena na Home etc...
Windows Gadget je takođe zadržan. U slučaju problema oko prikazivanja gadgeta, postavite pitanje na forumu.


Sistem sadrži potreban deo ispravki iz SP1 tako da prilikom prepravljanja ovog sistema nije vođena briga oko budućeg funkcionisanja Windows Update servisa!!

Ukoliko ipak želite instalirati pojedine ispravke, posle instalacije sistema i pre instaliranja bilo kog softvera prvo ispravite Windows Update servis; pratite #2 post!
Ispravke koje nije moguće instalirati su za delove sistema koji su uklonjeni tako da nije problem kada vidite da nisu sve ispravke uspešno instalirane.


Sistem je eksperimentalan!

Sistem sam koristio 2 godine do prelaska na Win 8.1 i sasvim sam bio zadovoljan performansama i stabilnosti istog.


:download:
***Hidden content cannot be quoted.***
Preuzeti .iso fajl možete narezati na CD (≤700 MiB)
ili kreirati butabilni USB pomoću programa Rufus
Iskorišćenost diska posle instalacije: 3,83 GB
Windows možete aktivirati nekim od serijala iz ovog posta.

Po preuzimanju proverite eventualno hash vrednost, mada je fajl 100% bezbedan i moj je upload!
Dobar Dan, zasto stane na 99% i nece dalje?

Istallirao sam MEGA 2.0.219 Secure Cloud Storage za Mozilla Firefox.. Pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
UPLOADER
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruka
1.260
ako stane na 99% klikni stop, pa klik da nastavi,nemam pojma zasto tako funkcionise preko mozilla firefox,isto je i kod mene zato linkove sa mege ubacujem u jdownloader 2 i sve funkcionise kako treba.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruka
1.260
upravo sam probao download mozilla firefox 37.0 sve ik i preko browsera

Screenshot_3.png


Screenshot_2.png
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Dobra je Win 7 , samo meni zauzima preko 2 giga rama , a Win 8.1 mi zauzimala oko 1.7
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
kako da aktiviram win 7 ultimate istice za dva-tri dana demo gigabyte je ploca
moze li neka pomoc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fzc
Natrag
Top