Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Windows 7, ponovo nudi windows 10 upgrade

Diskusija u 'Windows OS' započeta od Torgandwarf, 09.10.2015.

1. Topalbecirovic

Topalbecirovic

Zahvala:
    70
    Pol:
    Muški
    Najveći problem su drajveri, naročito za stare štampače, skenere, TV kartice, USB i ostale hubove... Druga stvar je start meni. Ne dopadaju mi se aplikacije u njemu. Trebalo je da ih stave na desktop, kao što su na sedmici gadgeti. Ja volim da vidim koliko je stepeni i koliko je sati sa udaljenosti od 2 metra, a ovako moram uvek da pritisnem start meni ili da se prebacim u touch screen mode (a šta će mi to) Ili da instaliram dodatak koji podržava gadgete. Gordana radi samo ako instaliraš engleski language bar. Pošto se bavim prevodima, to mi apsolutno ne odgovara. Nema ništa od naših slova... Ma gluposti. Mislim da njihov uzor mora da bude Sedmica, a ne osmica kad prave novi OS.

2. crvenamarama

crvenamarama

Zahvala:
    18
    Pol:
    Muški
    KB3035583 upravo deinstalirao ovo azuriranje u windows 8 1 pro i nestala je ikonica koja nudi windows 10

sHAKaJaada™ se ovo sviđa.
  3. Zekoslav

Zekoslav Član

Zahvala:
    65
    Imaš gadgete i za win 10

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    Šta se drajvera tiće, ja sam imao problema sa integrisanom zvučnom kartom. Stavio drajvere od viste i radi!

Poslednja izmena: 10.01.2016
  4. nedim102

nedim102 Član

Zahvala:
    0
    Ja sam instalirao Windows 8 i jos mi nije izaslo da predzem na Windows 10...naravno to mi ne iskace zato sto sam iskljucio Windows Update.
    Poz

5. tacez

tacez

Zahvala:
    0
    Samo da pitam, na tom linku ima nekoliko opcija a i dva kao source code (to priznajem nemam pojma sta je i kako radi) dali da skinem samo I_Dont_Want_Windows_10_v4.zip ovo, raspakujem i instaliram? Unapred hvala, ako ovo radi onda bravo.

Samo da pitam, na tom linku ima nekoliko opcija a i dva kao source code (to priznajem nemam pojma sta je i kako radi) dali da skinem samo I_Dont_Want_Windows_10_v4.zip ovo, raspakujem i instaliram? Unapred hvala, ako ovo radi onda bravo.

Poslednja izmena od urednika: 18.01.2016
  6. nedim102

nedim102 Član

Zahvala:
    0
    Tacez zasto ovo da radis ?
    Javi mi se u poruku i objasnit cu ti kako da ti vise ne izbacuje Windows 10
    Ja dok sam koristio win 7 i iskocilo mi je ono da instaliram Windows 10, i rijesio sam to tako sto sam deinstalirao jedan Update koji je sam Windows instalirao tako sto sam dopustio Windows Update...
    Ili skini ovo a ja ne znam da li radi...
    Pozz

7. HyperSnap

HyperSnap VIP

Zahvala:
    5.365
    Pol:
    Muški
    Veoma jednostavno rješenje je GWX Control Panel 1.7.0.2

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

8. nedim102

nedim102 Član

Zahvala:
    0
    Zar nije jednostavnije deinstalirat update koji izbacuje ono da pređemo na Windows 10?

9. HyperSnap

HyperSnap VIP

Zahvala:
    5.365
    Pol:
    Muški
    Jeste ali nije jedan update. Ako redovno ažuriraš Win 7 on ipak nađe način preko drugog update da ti u pozadini napravi folder koji ti ne vidiš i da u njega skida fajlove koji ti trebaju za upgrade na Win 10.

Jokso69 se ovo sviđa.
  10. HyperSnap

HyperSnap VIP

Zahvala:
    5.365
    Pol:
    Muški

Preporučite stranicu