Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Windows 7, ponovo nudi windows 10 upgrade

Diskusija u 'Windows OS' započeta od Torgandwarf, 09.10.2015.

1. Torgandwarf

Torgandwarf Moderator Moderator

Zahvala:
    5.200
    Pol:
    Muški
    Microsoft je nastavio da na neki nacin prisiljava korisnike da predju na windows 10, pa tako i onima koji su uklonili prethoden update-ove koji nude windows 10, ponovo nudi instalaciju windows-a 10.

Na windows 7 uklonite important update KB3035583, zatim restartujete, potrazite da vidite sta imate od ponudjenih update, nadjete taj KB3035583 i idete na hide update. Takodje u recommended updates sakrijte update upgrade to windows 10.
    Inace ako ste ranije blokirali update KB3035583, taj je bio recommended update, pa bi trebalo da imate dva update-a sa istom oznakom u sakrivenim update-ovima..
    Nemam trenutno instaliran windows 8/8.1 da proverim, ali pretpostavljam da je procedura ista.
    Jos par update-ova za windows 7 koje bi ste mozda zeleli da uklonite, jer sluze za prikupljanje podataka o vasem racunaru(radi vaseg boljeg iskustva ili lakseg prelaska na windows 10):
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

2. Torrent Maniak

Torrent Maniak Moderator Moderator

Zahvala:
    36.682
    Pol:
    Muški
    meni su u sredu bukvalno blokirali komp,tako što mi se iz čista mira samo ugasio monitor..........priznajem da je bila "ilegalna"......ali sad,recimo meni nude opet desetku,pa nećete vala.......nikad se nisam "plašio" tog nazovišpijuniranja,ali ovo je,ne znam.....ja jednostavno više NIKAAD desetku,ćerka je stavilla ono veče neku sedmicu.......šljaka,ne mogu da stavim neke starije verzije programa,kao što su skyp,torrent (na desetki),nij emi dalo,samo najnovije verzije......ne znam šta da kažem,jeste lepa,dobra,fenomenalna....ali neće ga više u MOJ komp............razočaran sam,verujte,možda će te da smejete ovom što pišem,ali ono što doživeh u sredu uveče nije za smejanje.....toliko od men,odradiću predveče osmicu pa ću da slikam šta nude u updejtovima.......ćaos svima,za sad

Da Mi daju destku deset godina dzab,ne bi je prihvatio,slanjate to đubre......vratite se na ono što ste imali pre nje

3. HyperSnap

HyperSnap VIP

Zahvala:
    5.365
    Pol:
    Muški
    I kad sve to uradite spasite ovo kao .reg fail, pokrenete i potvrdite.

Kod:

4. Torrent Maniak

Zahvala:
    36.682
    Pol:
    Muški
    odradio Osmicu....i u prilogu ima tri slike sa apdejtima..........ja mislim da se ovaj uljez "desetka" ne pojavljuje za sad,ako vam je nešto pomoglo......drago mi je

Dodate datoteke:

5. HyperSnap

HyperSnap VIP

Zahvala:
    5.365
    Pol:
    Muški
    Imaš li ovaj update KB3065988-v2. Ako ga imaš moraš i njega deinstalirati ili u krajnjem slučaju isključi windows update.

sHAKaJaada™, DoMoga i radja71 se ovo sviđa.
  6. Torrent Maniak

Zahvala:
    36.682
    Pol:
    Muški
    sad videh odgovor,nema........ali za svaki slučaj proveravam listu updejta kad "podignem" sistem............

7. MagdaleneMiller17

MagdaleneMiller17

Zahvala:
    6
    Pol:
    Ženski
    XP !!!

DoMoga, radja71 i Zekoslav se ovo sviđa.
  8. xandor

xandor Član

Zahvala:
    1.768
    Pol:
    Muški
    10HIDER i restart.

9. Topalbecirovic

Topalbecirovic

Zahvala:
    70
    Pol:
    Muški
    Instalirajte ovaj patch i više vas nikad neće pitati da li želite Desetku. Sloboda Sedmici! :D

Kod:

magla cuda i radja71 se ovo sviđa.
  10. DoMoga

DoMoga VIP

Zahvala:
    951
    Pol:
    Muški
    Ne budi na kraj srca. Nesumnjivo "ima veliki potencijal" ali jos nije zrela da zameni W7. Verujem da ce W10 dogodine dobiti SP1 i postati prava stvar. Do tada ce na mom kucnom desktop-u ostati sedmica.

Ko zna, mozda do tada pronadjem i nacin da neutralisem zli "core messaging" :)

bicaveki se ovo sviđa.

Preporučite stranicu