windows 7 booten bez Password

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
8
imam Lenovo Ideapad S10-3t,windows 7.Vracala sam kompjuter na drugi datum i posle se updatovo i trazi mi Password.Sad nemogu nista da uradim dotle dodje i dalje nemogu.Kako da startujem kompjuter da mi netrazi taj password.Mogu da udjem u Bios ali tamo isto neznam sta bi uradila.Kad stavim Abgesichtere Modus i tu trazi Password.Molim vas ako mi neko moze pomoci neka se javi,jako mi je to vazno.Hvala.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
imam Lenovo Ideapad S10-3t,windows 7.Vracala sam kompjuter na drugi datum i posle se updatovo i trazi mi Password.Sad nemogu nista da uradim dotle dodje i dalje nemogu.Kako da startujem kompjuter da mi netrazi taj password.Mogu da udjem u Bios ali tamo isto neznam sta bi uradila.Kad stavim Abgesichtere Modus i tu trazi Password.Molim vas ako mi neko moze pomoci neka se javi,jako mi je to vazno.Hvala.


Postoji program za razbijanje odnosno za ukidanje pasworda. On se zove Active Password Changer. Treba da ga skineš u iso formatu i da ga narežeš kao image fail odnosno mora da bude bootabilan. Namjestiš na laptopu First Boot CD, ubaciš taj CD i pratiš instrukcije...

Kod:
http://www.password-changer.com/download.htm
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
8
Hvala na brzom odgovoru,ali na IdeaPad nemam CD samo mogu USB ali ga ne prepoznaje.Nosicu kod majstora da ga pokrene.Pozdrav
 
Natrag
Top