Windows 10

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Imam mali problem sa WIN 10 Home. Ranije kad sam instalirao, posle instalacije ubacim account I automatski se aktivira. Sad nema sanse da aktiviram. Jel su menjali nesto?

Pa šta bi sa tim sistemom, aktivira li ga ti.....Lijepo je odgovoriti, odnosno objasniti kako je riješen problem zbog ostalih članova ako se nađu u takvoj situaciji...
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Pa šta bi sa tim sistemom, aktivira li ga ti.....Lijepo je odgovoriti, odnosno objasniti kako je riješen problem zbog ostalih članova ako se nađu u takvoj situaciji...

Izvinjavam se, nisam hteo da spamujem temu, samo sam se zahvalio preko opcije "Hvala" :)

Nisam uspeo na taj nacin, ne znam iz kog razloga nece, pa sam morao KMS da pokrecem.
Ranije je prihvatao kod 334NH......... medjutim sada ne prihvata taj kod.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
Zato sto je za taj code iskoriscen sam broj dozvoljenih aktivacija.
Sliucajno znam , jer se inace bavim Microsoft licenciranjem, pored ostalih poslovnih aktivnosti.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
Ako je Windows OEM u pitanju zovi Miscrosoft podrsku i lepo ima reci. Sigurno ce da ti pomognu.
Ako je piraterija, tu ti ne mogu pomoci, osim da dodjes do mene na psoli i instaliram ti PRO veziju i trajno aktiviram Windowse.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Ali sada ni sa drugim kodom ne prihvata aktivaciju, kod prodje ali se kasnije ne aktivira...
Jesi li mozda mijenjao komponente u kućistu. Ako jesi, instaliraj Win 7 i aktiviraj sa Daz Loaderom a zatim uradi upgrade na Win 10 i imat ces trajno aktiviran Win 10.

Capture.JPG

Nakon toga Windows mozes i srusiti i uraditi cistu instalaciju ali ce Windows uvijek da bude trajno aktiviran.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Jesi li mozda mijenjao komponente u kućistu. Ako jesi, instaliraj Win 7 i aktiviraj sa Daz Loaderom a zatim uradi upgrade na Win 10 i imat ces trajno aktiviran Win 10.


Nakon toga Windows mozes i srusiti i uraditi cistu instalaciju ali ce Windows uvijek da bude trajno aktiviran.

Hvala, odradicu to. Nisam menjao bas nista od komponenti. Nisam znao da jos uvek moze nadogradnja sa WIN7.
 
Natrag
Top