Windows 10

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Ovaj Microsoft stvarno nije normalan! Izem ti njihove nadogradnje! Sve mi resetovano na početne vrednosti. Ajde to nego što mi je gomilu aplikacija automatski deinstalirao! Nox player, Viber, Whatsapp...sačuvaj me bože njihovih nadogradnji!
 
Učlanjen(a)
01.07.2016
Poruka
16
pozdrav svima koji mi mogu pomoci
ovako instalirao sam windows 10 ali sam naisao na probleme kao prvo kad udzem u store logiran sam uredno kliknem na neku aplikaciju udze u aplikaciju i odmah me izbaci ako neko zna u cemu je problem gde gresim sta nije u redu i kao drugo neke programe mi nece instalirati pokazuje neku gresku
molio bih sve koji mi mogu pomoci bar da pokusamo da resimo ovo......
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
pozdrav svima koji mi mogu pomoci
ovako instalirao sam windows 10 ali sam naisao na probleme kao prvo kad udzem u store logiran sam uredno kliknem na neku aplikaciju udze u aplikaciju i odmah me izbaci ako neko zna u cemu je problem gde gresim sta nije u redu i kao drugo neke programe mi nece instalirati pokazuje neku gresku
molio bih sve koji mi mogu pomoci bar da pokusamo da resimo ovo......


Probaj instalirat drugu verziju windowsa
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Pozdrav drugari, zna li neko kako da resim problem, naime kad pokusam da dodam gmail nalog u mejlu pojavljuju mi se greske

Inace to se desava od kad sam azurirao sistem na verziju 1607, do tada je radilo
 

Prilozi

  • Untitled 1.jpg
    Untitled 1.jpg
    149,4 KB · Pregleda: 19
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    136,7 KB · Pregleda: 15
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Pozdrav drugari, zna li neko kako da resim problem, naime kad pokusam da dodam gmail nalog u mejlu pojavljuju mi se greske

Inace to se desava od kad sam azurirao sistem na verziju 1607, do tada je radilo


Probaj ovo:
Kod:
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/apps_windows_10-outlook_mail/windows-10-getting-error-message-0x801901f4-when/02dccf6e-83ee-4370-8b27-68265256e976
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
980
zelio big da remuvujem file or da izbrisem sve file ali ne ide bio sam u seeting ali nista mozda sam nesto propustio ali ne ide ..kako dalje dali postoji drugi nacin da se izbrise history ..zbog prodaje pc pitam za pomoc..
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
39
Posle ovog azuranja mi nestala promena jezika na tastaturi dole kod sata,kako da je vratim?
 
Natrag
Top