Windows 10

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ja vec dosta dugo koristin Win 7 pro ili ultimate 64bit zbog ram memorije da bi
video svih 8gb!Redovno iskljucin apdejt ne koristim ga uopste jer da se razumemo
prvo samo ce otezati sistem sporije ce se dizati bice malo tromiji pri pokretanju programa!
Ovako bez apdejta i naravni malo se pripazu sta se instalira cak i posle par meseci
win radi kao da je juce instaliran!
Sto se tice apdejta zakrpa itd nijedan apdejt nece pomoci u slucaju napada hakera ili nekog virusa
na kraju krajeva hakeri i ne ciljaju neke privatne mreze jer od toga nemaju koristi vec uglavnom drustvene!Hakeri ce uvek biti ispred microsofta bar za jedan korak!
Ni ja nisam verovao za apdejt dok mi neko nije rekao da probam bez apdejta jer
slaba je on zastita!
Ako se na win-u ne bude mogao iskljuciti onda cu ga preskociti mislim na Win 10!
Ko ne veruje nek proba i uveri se sam za apdejt! :give_r:
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Ja vec dosta dugo koristin Win 7 pro ili ultimate 64bit zbog ram memorije da bi
video svih 8gb!Redovno iskljucin apdejt ne koristim ga uopste jer da se razumemo
prvo samo ce otezati sistem sporije ce se dizati bice malo tromiji pri pokretanju programa!
Ovako bez apdejta i naravni malo se pripazu sta se instalira cak i posle par meseci
win radi kao da je juce instaliran!
Sto se tice apdejta zakrpa itd nijedan apdejt nece pomoci u slucaju napada hakera ili nekog virusa
na kraju krajeva hakeri i ne ciljaju neke privatne mreze jer od toga nemaju koristi vec uglavnom drustvene!Hakeri ce uvek biti ispred microsofta bar za jedan korak!
Ni ja nisam verovao za apdejt dok mi neko nije rekao da probam bez apdejta jer
slaba je on zastita!
Ako se na win-u ne bude mogao iskljuciti onda cu ga preskociti mislim na Win 10!
Ko ne veruje nek proba i uveri se sam za apdejt! :give_r:


Security Update nisu tu samo da bi te zaštitili od navodnog napada hakera. Tvoj računar može da bude zombi a da toga nisi ni svjestan kao i to da učestvuješ u dos napadima. Security update je uvijek dobro došao.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Evo jos nesto interesantno...
Kod:
http://www.pcworld.com/article/2881613/unlock-windows-10s-hidden-powerful-godmode-tool.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
Svaka Cast momci ja tek za dva dana idem na prezentaciju win 10.A vi vec otkrili sve njegove dobre i lose strane.A vecina vas je zaboravila da jos mnogo racunara u bivsoj jugoslaviji radi na dobrom starom win xp.Za ozbiljno koristenje win7 od te polovine ne ispunjava minimum hardverskih uslova.win 8.1 mnogi nisu jos ni probali a vi veliku pricu piste o win 10.Svi koji iole poznaju kompjutere probali su pirate verziju naravno kao i ja ali nisam dao sebi za pravo da komentarisem proizvod koji jos uvjek nije zagazio na nase trziste iole ozbiljnije.Cak u ponudi nasih distributera iz oblasti softvera nisam dobio nikakvu ponudu sa cjenom i sl.Naravno i pored tako malo informacija mnogi su rekli da nevalja na osnovu demo verzije.
 
Učlanjen(a)
05.04.2011
Poruka
44
Kakvu pirate verziju kada se Windows 10 potpuno legalno može skinuti sa Microsoft sajta?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Svaka Cast momci ja tek za dva dana idem na prezentaciju win 10.A vi vec otkrili sve njegove dobre i lose strane.A vecina vas je zaboravila da jos mnogo racunara u bivsoj jugoslaviji radi na dobrom starom win xp.Za ozbiljno koristenje win7 od te polovine ne ispunjava minimum hardverskih uslova.win 8.1 mnogi nisu jos ni probali a vi veliku pricu piste o win 10.Svi koji iole poznaju kompjutere probali su pirate verziju naravno kao i ja ali nisam dao sebi za pravo da komentarisem proizvod koji jos uvjek nije zagazio na nase trziste iole ozbiljnije.Cak u ponudi nasih distributera iz oblasti softvera nisam dobio nikakvu ponudu sa cjenom i sl.Naravno i pored tako malo informacija mnogi su rekli da nevalja na osnovu demo verzije.


Hebiga ti si zakasnio. Prezentacije su odavno počele. Gdje si do sada bio. Demo verzije i služe da bi ljudi iznijeli svoja zapažanja. Šta im se sviđa a šta ne sviđa.....To što ti sebi ne daješ za pravo da komentarišeš je tvoj problem a ne onih koji su probali pa iznijeli svoje mišljenje. Ja recimo, niti sam probao niti ću probati dok ne izađe finalna verzija..Ja koristim Win 8.1 ali sam ubijeđen da će Win 10 biti bolji od Win 8.1 mada je meni i osmica puno bolja od prethodnih windows sistema....
ali ima i ona narodna "o ukusima ne vrijedi raspravljati"...uvijek će biti nezadovoljnih i prezadovoljnih korisnika...
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
Nigdje ja nisam druze zakasnio sve je u pravo vrjeme.Pitanje je samo ko je poranio.
 
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
11087789_788932331191601_9070604747872949315_o.jpg
11012153_788932781191556_5616584199445299036_o.jpg
...све у свему....биће добар...надограђен на 8.1 про ...
 
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
11076802_788945441190290_6320930419717513843_o.jpg
..једна од могућности....више радних површина...лично ми се више свиђа како је то код Линух-а урађено...Ребека 17.1 је врх...
 
Natrag
Top