Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Windows 10

Diskusija u 'Windows OS' započeta od alexnik15, 22.01.2015.

1. alexnik15

alexnik15 Član

Zahvala:
    41
    Evo jedan zanimljiv video o Windows 10 njegovim opcijama, nacinu rada itd....

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

Poslednja izmena od urednika: 24.01.2015
  2. Brblj

Brblj

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Koristim Windows 7 Ultimate,32 bit. Imam jedno pitanje-najavljeno je iz Microsoft-a da ce prelaz na W10 biti besplatan,i da ce se moci uraditi upgrade sa sedmice. Ok,na zapadu ljudi imaju licence,mi uglavnom piratski softver...da li je moguce da i mi ,bez obzira sto imamo malkice nelegalne operativne sisteme,uradimo upgrade? I ako da,kako?

3. JKDforever

JKDforever Član

Zahvala:
    157
    Pol:
    Muški
    Može se uraditi upgrjed ali moraš imati validan ključ i za sedmic da bi dobio desetku; ili neki krek koji već bude..... nadamo se; jer će proces aktivacije biti drugojačiji nego sada.....Ali nisam baš siguran u taj "besplatan" prelazak. To će biti verovatno samo za povlašćene msdn korisnike i slično.

Brblj se ovo sviđa.
  4. alexnik15

alexnik15 Član

Zahvala:
    41
    Ja koristim winows 8.1 i pokusacu da uradim upgrade na windows 10 tako sto cu da instaliram svaki update sto bude dostupan za win 8.1 zatim cu potraziti neku vazecu licencu ili aktivator i nakon toga cu pokusati uraditi upgrade pa cu vam javiti ako mi uspije. Microsoft je najavio da ce prve godine upgrade biti besplatan za sve korisnike win 7,8 i 8.1 sa vazecom licencom naravno.

Brblj se ovo sviđa.
  5. Hitri

Hitri Član

Zahvala:
    3
    Ja sam preko win 8.1 dao win 10, sve islo kako treba, to je bilo u Petak ponoci, u subotu sam jos napravio UpDate, Istlirao sam moje programe antivirus i xxxx. Kad on popodne u subotu pojavi se plava ikona preko deskopa i pise to restart update . i na novo sam ocisti windows od mojih programa ostao GO cist Win10, juce opet ponovi moje podatke danas ponovo to isto uradi sam kompjuter, sad sam dao Win 8.1.
    pozdrav u 23,34min.

6. jeca61

jeca61 Član

Zahvala:
    59
    Pol:
    Ženski
    Ako sam ja dobro razumela ovo znaci da je posle 10-ke vracen win 8.1.
    E sad sta tu nije proslo kako treba zbog cega je vracen stari win 8.1?

zunzar72 se ovo sviđa.
  7. Hitri

Hitri Član

Zahvala:
    3
    Neznam ni ja, kad sam gledao sta se dogadja sam se smijao unuk me pita deda sto se smijes vidis sta radi kompjuter i smo cekali da zavrsi.
    Pozdrav!

8. alexnik15

alexnik15 Član

Zahvala:
    41
    Poslednja izmena od urednika: 07.02.2015
    HyperSnap se ovo sviđa.
  9. delfincic

delfincic Član

Zahvala:
    3
    Ja cu vam reci Jeco sta se, u probnoj verziji win10 postoji jedna caka o kojj niko ovde ne pise cak ga nema ni u onom videu. a to je da u probnoj verziji se ne moze menjati update vec je namesten automatski da se aptdejtuje cim ponovo upalis komp. Sta se onda dogadja; ono to si pobitno instalirao dobija novi izgled tko blesav od ikonnica do svega da pocnes psovati i microsoft i onoga ko izmisli 10. vratio sam win 8 i nemam nameru prelaziti na win 10 sve dok Boki ovde na forumu ne bude uradio iso projekat za win10. Ps. da se razumemo ova probna verzija data u torrentu je ok, cak se izlaskom na netu sama aktivira ali dzabab kad se i sama sebe apdejtuje pa ono sto dobijes je za vrtice i obdanista. zaao mi je sto u tolikom razocarenju nisam uslikao desktop da vidite o cemu je rec.

Torrent Maniak se ovo sviđa.
  10. HyperSnap

HyperSnap VIP

Zahvala:
    4.866
    Pol:
    Muški
    Možda u probnoj verziji ali u finalnoj neće biti sigurno tako...

V i v i se ovo sviđa.

Preporučite stranicu