Windows 10 resetiranje

Član
Učlanjen(a)
23.10.2011
Poruka
38
"Your Pc ran into a problems and needs to restart. Where yust collecting some error info, and then you can restart"
Zadnjih dana mi pravi problem, počnem nešto da pišem u službi i odjednom mi pokaže da moram Windows da resetiram. Sa se zamrzne i ne resetira se. Tražio sam po internetu rešenje ali toga je puno i ništa konkretno.
Verovatno ste o tome već pisali, ja vas molim za pomoć
Radoš, hvala
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
"Your Pc ran into a problems and needs to restart. Where yust collecting some error info, and then you can restart"
Zadnjih dana mi pravi problem, počnem nešto da pišem u službi i odjednom mi pokaže da moram Windows da resetiram. Sa se zamrzne i ne resetira se. Tražio sam po internetu rešenje ali toga je puno i ništa konkretno.
Verovatno ste o tome već pisali, ja vas molim za pomoć
Radoš, hvala

Na 1:00 min u videu tu gde pise hard disk udji i tu i postavi sleep:never!

 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Jesi li siguran da nije u pitanju neki hardverski problem? Memorija, disk or gamad?
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
990
Zelio bih da resetiram pc imam windows 10..kada sam isao u seting da remowe file ili clen file poslije par sekundi mi se pojavi ..there was problem resetting you pc.no change were made.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Zelio bih da resetiram pc imam windows 10..kada sam isao u seting da remowe file ili clen file poslije par sekundi mi se pojavi ..there was problem resetting you pc.no change were made.

Verovatno je instalacija OS ostecena, tako da cete verovatno morati uraditi cistu instalaciju.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
990
Ja sam resetirao google or unistalirao.i neke programe . nadam se da nema nista u history da se otvori koji file ili nesto drugo izgleda da je za sad u sve u redu..jer ako doge drugome u ruke sta bih trebao uciniti,,,,
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nazalost bojim se da ovako obrisan, ..ako dodje drugome u ruke ima da sazna sve o vama.
To govorim iz prve ruke.

Postoji par amaterskih programa koji vracaju sve podatke, ..na srecu postoji par njih koji sve i brisu.
Recimo CCleaner ima opciju za brisanje takozvanih "obrisanih", podataka, ali bih ja izdvojio program pod imenom [hl]PrivaZer[/hl], koji je predlozio jedan od nasih clanova @jolemisa koji brise ama bas sve na racunaru.
Brise sve ukljucujuci journal logove, prazan prostor ...sve.
Normalno Win ostaje netaknut, ko da je malopre instaliran. Nazalost ovo vam nece pomoci posto vidim iz drugog posta da ste kupili nov racunar, tako da novi korisnik prakticno zna sve o vama. Nadajmo se samo da nije clan ovog foruma, nego nekog drugog.
 
Natrag
Top