Windows 10 problem

Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Joystick ne dozvoljava da se monitor ugasi i ako je podeseno da se gasi posle 10 min.Kada je joystick izvadjen monitor se gasi tacno na koliko je podesen,cim stavim joystick monitor se odmah upali.Sa windows 7 nisam imao tih problema.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Ne pada mi na pamet kako resiti, ali to verovatno ima veze sa integracijom sa xbox...
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ne znam sve zivo sam probao ali ne
vredi,vratio sam sedmicu i resio problem.Desetka ce jos da priceka :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ako ti je za utehu i ja sam bio nabacio Win.10 sa Win.8.1 i nisam mogao pokrenuti neke programe koje sam koristio na Win.8.1 i u podesavanjima ima dosta toga da moze da se promeni,ali jednostavno ne prihvata komandu za promenu i ja se lepo vratim na Win.8.1,sa njim sam zadovoljan.Pa kasnije ako bude mogucnosti preci cu,ako ne Preci cu na jos neki Linux,jer vec imam Ubuntu 14.04,koji veoma lepo radi i sve prikljucke sto idu uz komp prihvata bez problema.Samo ga prikljucis i OS ti odma pocne skidati drajvere za recimo:printer,Skener koji je stari Mustek Web cameru telefon......A imas i aplikacije koje ti nudi za rad,nisu kao Winove,ali super rade.Mada ima i programa koji su na Winu,mogu i na Ubuntu.Uh al se ja raspisao.Hteo sam ti reci polako mozda ce kasnije biti bolje uraditi cistu instalaciju,nego Upgrade.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ako ti je za utehu i ja sam bio nabacio Win.10 sa Win.8.1 i nisam mogao pokrenuti neke programe koje sam koristio na Win.8.1 i u podesavanjima ima dosta toga da moze da se promeni,ali jednostavno ne prihvata komandu za promenu i ja se lepo vratim na Win.8.1,sa njim sam zadovoljan.Pa kasnije ako bude mogucnosti preci cu,ako ne Preci cu na jos neki Linux,jer vec imam Ubuntu 14.04,koji veoma lepo radi i sve prikljucke sto idu uz komp prihvata bez problema.Samo ga prikljucis i OS ti odma pocne skidati drajvere za recimo:printer,Skener koji je stari Mustek Web cameru telefon......A imas i aplikacije koje ti nudi za rad,nisu kao Winove,ali super rade.Mada ima i programa koji su na Winu,mogu i na Ubuntu.Uh al se ja raspisao.Hteo sam ti reci polako mozda ce kasnije biti bolje uraditi cistu instalaciju,nego Upgrade.

Samo ti piši, šta ima veze....Ovo je ujedno prilika da te pitam kako kod tebe ferceraju komande preko terminala ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Pa ide onoa CTRL+ALT+T,kada se otvori prozor kucas unutra,vec za sta ti treba.Nisam ja jos to najbolje savladao,pa sam se registrovao na Ubuntu Forum i tamo ljudi koji dugo koriste Linux,znaju i objasne.Ima mnogo tih sifri za resavanje problema u tom terminalu,tesko je to sve zapamtiti,pa zabelezim u bookmarks.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Aj da ne otvaram novu temu pitacu ovde. Jel to istina da kad sa WIN 7 predjes na WIN10, samo nadogradnjom koja ti je izasla na kompu koju si narucio, da ti se sve brise iz kompa? To mi nije jasno sad nikako. Dobio sam je danas da je nadogradim ali su mi neki ljudi govorili da ne radim to ako imam podataka na kompu jer se sve obrise. Unaped zahvalan svima
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Aj da ne otvaram novu temu pitacu ovde. Jel to istina da kad sa WIN 7 predjes na WIN10, samo nadogradnjom koja ti je izasla na kompu koju si narucio, da ti se sve brise iz kompa? To mi nije jasno sad nikako. Dobio sam je danas da je nadogradim ali su mi neki ljudi govorili da ne radim to ako imam podataka na kompu jer se sve obrise. Unaped zahvalan svima

Nije tačno...Dobiješ opciju da ostaviš sve na kompu ili da obrišeš sve...Ono što tebi odgovara to i odabereš.
 
Natrag
Top