Windows 10 Pro (x32 x64) Original clean ISO -Srpski jezik

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Zdravo istalirao sam Windows 10 pro u moj kompjuter i pise daje aktivan a istalirao sam u laptop i pise u sistem da nije aktiviran. Zbog cega ja to neznam nekami neko kaze ili pomogne poz.

Pa ako si instalirao taj iso na PC i tamo ti pise da je aktiviran i taj isti iso fajl posle instalirao na laptopu onda taj nece biti aktivan!
Ne moze isti iso na dva uredjaja jedino da skines drugi iso i instaliras ga na lap top pri tom
stavi lap top da bude prikljucen na net da bi izbegao kasnije petljancije i probleme oko aktivacije!
 
Učlanjen(a)
20.06.2014
Poruka
100
kada sam podigao windows 10 pro on je bio prikljucen kabal iz modema u laptopu cim sam stavio CD u laptop i kabal isto prikljucen.
 
Učlanjen(a)
20.06.2014
Poruka
100
Zdravo cuo sam od druga da ima Windows 7 sa drajvere kada istaliras 7 bile gde nema da trazi drajvere on ih sam nadje.
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
Uspio sam skinuti image ali mi trazi serijski broj.Jeli neko poslati na pp?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Uspio sam skinuti image ali mi trazi serijski broj.Jeli neko poslati na pp?

Pa zavisi sta si skinuo win 7 ili win 10!
Ali koji god da je Win imas opciju 7mici kad dodjes do upisivanja kljuca samo klikni next!Za apdejt ides na Ask me later i posle podesis region na sledecem ekranu!
Na win 10 kad stignes do kljuca ispod imas Do this later kliknes na to i nastavis dalje!
 
Učlanjen(a)
17.04.2011
Poruka
2
skinuo sam win10 srpski sa linka u prvom postu i lepo napravio bootabilan dvd ali imam problem pre poctka instalacije....trazi upravljacki program i ne mogu da nastavim instalaciju...pomoc neka?
 
Natrag
Top