Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

WinCE Emulator i NextGen...paket koji radi

Diskusija u 'Mobilni Svet' započeta od Bocky72, 14.11.2017.

1. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    1.049
    Pol:
    Muški
    Posle mnogo (neuspešnih) pokušaja, konačno sam sklopio setap NextGen-a koji provereno funkcioniše.
    U pitanju je zvanično poslednje dostupno kr*kovano izdanje NG-a, tzv Tojota, v.9.19.1.665137 Aug 4 2016 WinCE, sa adekvatnim izborom ux-eva.
    Moguće je i promeniti samo exe u ovom paketu i pokrenuti ga. Testirao sam sa još nekim verzijama (Zenec, Mappy, Alpine, Kajoe S100...), neke prolaze neke ne, procenat je otprilike 50-50.
    Ceo paket prilažem u linku sa sve mapom Srbije unutra. Funkcioniše pretraga, funkcioniše simulacija.
    Ako neko želi da se igra, može da stavi neku drugu mapu (samo jedan fbl fajl), i da proizvoljno dodaje ux-eve da vidi dokle će raditi. Znam da kod Primo-a pod emulatorom postoji ograničenje u veličini ukupnog sadržaja, tako da sam mogao da stavim i 4 male mape ili dve velike, ali ne i preko. I kombinacije sa POI, fjw, itd...
    Naravno, dodajte adekvatnu licencu po potrebi.
    Eto vam ideja, pa se igrajte do mile volje :)
    link (open)

Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**

Od originalnog ux paketa koji dolazi sa "Tojotom", zamenio sam samo toyotsu_gm8_nextgen sa zenec_c10_skypine_nextgen. Zenec ux je manji i šaren :), i zapravo je deo glavnog skina.
    Paket radi sa bilo kojim od njih bez problema. Radi i bez ijednog od njih.

Za raspakivanje koristite poslednju verziju 7-Zip softvera. Ili adekvatan WinRar.

Credit to me :)

Edit, 16.11.2017:

Mappy skin radi delimično (nedostaje jedan podmeni). Probao sve varijante. Šteta, vrlo je brz.
    Ispitani svi Blaupunkt baros ux - OK.
    Gena, Alpine, pearl - NE RADI.
    Dodato još nekoliko šema - OK.
    Dodao Full_Europe_CGIAR_Premium_2006.06_170825.dem, radi.
    Dodato više licenci, probao TT mapu - sve OK.
    Dodao još jedan jezik i glas - OK.
    Ubacio 4 mape - radi!

Stavljena jedna veća mapa i pripadajuća fjw datoteka - OK.
    Dodano junctionview ux - OK.
    Dodavanje enhanced_junctionview ux-a uzrokuje ne pokretanje iGO-a.

Poslednja izmena: 16.11.2017 u 21:57

Preporučite stranicu