Winamp vs Aimp2 - Sta mislite?

Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
8
I ja dajem prednost Aimp-u. Koristim ga vec jace od godinu dana i sasvim pristojno obavlja zadatak koji mu je dodeljen. Takodje ima i par opcija koje su mi veoma interesantne (tipa kopiranja fajla prevlacenjem iz liste na zeljeno mesto (folder) - zgodno ako pravite folder sa svojom kompilacijom a pritom "prelistavate" veliku kolicinu diskova :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
18
NEZNAM ZA OVAJ DRUGI AL WINAMP JE DEFINITIVNO LOS ZAUZIMA veoma puno prostora i radne memorije za nista
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
4
mislim da aimp moze u mnogo stvari da koristi zato sto je mnogo jednostavniji od winampa. Winamp jeste legenda ali su ga u zadnje vreme toliko nabudzili i jos ponajvise mi se smrklo to,kad sam ubacio najnoviju verziju i kada mi je on automatski preuzeo sve fajlove sa kompa da pusta i u video i u audio formatu.Zato jedan veliki glas za AIMP
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
AIMP2 player koristim oko godinu i po dana,prezadovoljan sam jer meni treba za slusanje muzike,jednostavan je za upotrebu i ne verujem da cu ga u skorijoj buducnosti menjatismile3
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
6
mislim da je ipak winamp pouzdaniji nego aimp2 koristili su ga drugari ali nisu zadovoljni moj odgovor je ipak winamp
 
Član
Učlanjen(a)
23.05.2010
Poruka
30
Ja koristim Aimp2 vec neko vreme i misim da je bolji nego winamp i jednostavnii tako da moj izbor megju ove dve je sa sigurnost AIMP.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
64
Vinamp nikad ne koristim,Aimp2 mi je sasvim dobar,plus je besplatan.
 
Natrag
Top