WIN xp

Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
29
moze li mi neko reci kako se moze postaviti logo svoje firme na ovoj kartici, ima li neki program sto radi to, ili na kom principu se moze postaviti ovo.untitled.JPG
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
jel ima primjer gdje si to vidio ili sliku.

Mada ako si vidio sliku ili nesto ovako onda je vjerovatno logo dodan kasnije na sliku ako pak posjedujes komp i os s tim vjerovatno je netko editiro temu da prikazuje logo na tom mjestu.
Za program sumnjam da to postoji ali opet sve je moguce
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
23
Probaj sa TuneUp Ultilities 2008 i novije ,ja preko njega postavljam moj logo (jpg) na prozoru System properties


kaze se Hvala
 
Učlanjen(a)
01.11.2010
Poruka
27
nemozes to sa tuneup, mozes rucno ali je malo komplicirano, ne da mi se pametovati....
to bi bilo hakiranje windowsa tako da komercijalan program za to mozes zaboraviti
tu je ResourceHacker, program je cist, ne moras se bojati ali pazi sta radis s njim, on ce ti to uz malo volje rijesiti ali dokle god nisi sigoran sta radis nemoj ga bolje otvarati.
stvar je u tome da za to moras rucno mijnjati kompletan explorer.exe file unutar windowsa i jos neke bitne system file-ove, cak i winlogon ako se radi o genuine...
neda mi se bas ali ako nisi sigoran kako a zelis to reci pa cu testirati doma kad budem imao vremena
 
Natrag
Top