Win 8.1 problem sa wi-fi

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Evo o čemu se radi:
Instalirao sam win 8.1 koji mi je uredno prepoznao sav hardware i instalirao potrebne drajvere, međutim, USB wi-fi mi ne vidi ni jednu mrežu.
U pitanju je D-Link DWA-125 i sam windows je instalirao drajver i za njega (prepoznao mu je i tačnu oznaku). U stanu imam svoj SBB internet, ali kao što sam već napomenuo - ni njega ni ostale komšijske zaključane ili slobodne mreže NE VIDI.
USB je ispravan. Pošto sam win 8.1 instalirao na poseban hard, raskačio sam ga i vratio hard sa win7 na kome wireless radi sasvim normalno.
Na sajtu D-Linka ne postoji novija verzija drajvera, a ni guglanje mi nije pomoglo sa drajverima.
Ima li neko nekakvu ideju/rešenje ???
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Upravo ću da ga skinem i probam.

Radi.
Hvala ti puno!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
da ne otvaram nove teme pa cu ovde nastaviti mojim problemom jer se isto radi o win 8.1....situacija je ovaka: leptop sa integrisanom wifi mreznom koristim za internet te USB WI-FI kljuc koristim za video signal mog IPTV provajdera....ovo mi radilo savrseno oko tri meseca a od pre tri dana USB WI-FI kljuc nije vise konektan...jucer sam radio format, pomislio da cu resiti problem ali nisam....onda ukljucim stari leptop sa win 7 u njemu i tamo sve to proradi iz prve....e sad ubi se ne nadjem pravog resenja zasto se mi odjednom to na win 8.1 sjebalo....ako ima ko neku ideju sta je krivo u win 8.1 odjednom ili da sacekam jos tjedan dana pa odradim upgrade na win 10 ako ce se posle stcari stabilizirati.....ili da ubacim win 7?
 
Natrag
Top