win 7-aktivacija

Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Kod jarana sam instalirao win 7 home premium 64-bit i aktivirao ga sa windows loaderom by diaz 2.2.1.Poslije svih udate dobio sam i upgrade na win 10.Programčićem Spacy vidio sam ID br i serial key.Sad me zanima;ako mu uradim upgrade na win 10 taj serial će ostati(tako sam ja to shvatio),ali ako uradim clean install win 10 da li taj serial više vrijedi ili ako mu se ne svidi win 10 da li ću moći koristiti više taj serial za win 7?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Ne treba ti nikakav serial za Win 10. Uradi upgrade na Win 10 i automatski će ti biti aktiviran za stalno, permanentno. Onda komotno možeš i da srušiš taj nadograđeni Win 10 i da uradiš čistu instalaciju. Nakon što se spojiš na internet i taj će se automatski permanentno aktivirati.

WIN 10 PERMANENTNO.png

Ako budeš radio čistu instalaciju obavezno u toku instalacije treba da preskočiš upisivanje seriala. Obrati pažnju samo koju instalaciju radiš.

windows-10-upgrade-skus.jpg-100588291-large.idge.jpeg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
hvala ti druže al mene čisto zanima da li onaj serial key vrijedi negdje zapisati i sačuvati za neku sljedeću instalaciju win 7.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
111
Nema potrebe druže to ostaje trajno upisano u microsoftove baze podataka...
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Nema potrebe druže to ostaje trajno upisano u microsoftove baze podataka...
pokušaću da pojednostavim do bola,recimo,ponovo ja instaliram ili win 7 ili win 10(na tom kompjuteru i pri toj konfi) i u procesu instalacije ukucam onaj serial key šta ga je Spacy pronašao,da li će ga prihvatiti ili mi je ponovo potezati win loader by diaz?
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Preskoci serial nista ne kucaj za win 10 i za win 7 isto preskoci stim sto win 7 aktiviras ti loader by diaz a win 10 je aktiviran.
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2013
Poruka
8
Da li ce win10 pro biti aktiviran , ako je win 7 ultimate aktiviran sa ovim iznad by daz?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Da li ce win10 pro biti aktiviran , ako je win 7 ultimate aktiviran sa ovim iznad by daz?

Nisam probao ovu mogućnost. Nisam najbolje upoznat sa verzijama WIN 10. Mislim da je najbolje instalirati onu verziju WIn 10 koju dobiješ preko update. U tom slučaju će aktivacija preko loadera verovatno raditi. Nemam puno vremena za eksperimentisanje, jer sam novopečeni roditelj. :)

O upotrebi Loadera by Daz za aktivaciju Win10 opširnije na stranici:
Kod:
[URL] http://forums.mydigitallife.info/threads/62969-Windows-10-Daz-Loader-and-July-29[/URL]
 
Natrag
Top