Win 7 2in1

Član
Učlanjen(a)
22.03.2012
Poruka
47
zdravo svima imam jedan problem treba mi windows 7 ultimate sp1 sa x86 i x64 na jednom cd-u. trazio sam na google i nisam nista nasao
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Nisam ni ja našao, ali probaj sa all. Tamo biraš sve verzije koje su izdate pa i ove dve. Inače su sve verzije OS inkorporirane na originalne MS instalacije windowsa 7 ali postoji fajl koji "otključava" samo prodatu verziju. Da se petljaš sa tim, bez veze je kad možeš pronaći all in one.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
evo probaj sa ove stranice skini ovaj torent
Kod:
http://unblockedpiratebay-proxy.com/?loadurl=/torrent/8066371/Windows_7_Ultimate_SP1_x86_x64_
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Poslacu ti brate na PP, komplet edicija win 7 sa SP1 integrisanim i aktiviranim (Starter, Home Basic, Premium, Pro, Ultimate i Enterprise x86/x64), dakle, ne treba naknadno da aktiviras, sve provereno radi i sto je najbolje, sve na jednom obicnom DVD-u 4.5GB, uzivaj
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
ako imaš bilo kakav dvd sa win 7 onda njegovu iso dat raspakuj sa Ultra ISO,nađi dat ei.cfg izbriši je,ponovo zapakuj i sprži na novi dvd i imaš sve 32 i 64-bitne win 7.
 
Učlanjen(a)
06.11.2013
Poruka
2
Poslacu ti brate na PP, komplet edicija win 7 sa SP1 integrisanim i aktiviranim (Starter, Home Basic, Premium, Pro, Ultimate i Enterprise x86/x64), dakle, ne treba naknadno da aktiviras, sve provereno radi i sto je najbolje, sve na jednom obicnom DVD-u 4.5GB, uzivaj
molimte nikola posaljimi komplet ediciju ja sam stariji covek atoliko nerazumem engleski pa neumem ni da nadjem na sajtu ja otvorim ono ide sve negde levo i neznam sta pise na engleskom molimte posaljimi dali na post ili na emajl neznam puno hvala
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
molimte nikola posaljimi komplet ediciju ja sam stariji covek atoliko nerazumem engleski pa neumem ni da nadjem na sajtu ja otvorim ono ide sve negde levo i neznam sta pise na engleskom molimte posaljimi dali na post ili na emajl neznam puno hvala

Poslao sam ti link na PP, pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Poslacu ti brate na PP, komplet edicija win 7 sa SP1 integrisanim i aktiviranim (Starter, Home Basic, Premium, Pro, Ultimate i Enterprise x86/x64), dakle, ne treba naknadno da aktiviras, sve provereno radi i sto je najbolje, sve na jednom obicnom DVD-u 4.5GB, uzivaj
moze i meni taj windows all?hvala i poz
 
Natrag
Top