What The Furk i kodovi za njega - XBMC

Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Jel se isplati skinut
What The Furk budući da imam mash-up,genesis,i-stream itd.Vaši dojmovi?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Jel se isplati skinut
What The Furk budući da imam mash-up,genesis,i-stream itd.Vaši dojmovi?
what the furk je super ko ima premium nalog....u suprotnom je trenutacno najbolji pulsar torrent streaming adon....posebno za one koji imaju brzinu neta iznad 5mb/s.....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pa ne moraš da skidaš posebno addon What the Furk. Samo napravi nalog na furk.net i posle prebaci user i password tamo u istream addonu. Ako ne znaš gde je... istream > settings > movies ili tv shows > furk. net i tamo ubaci user i password sa naloga.

Realno kida koliko je dobar jer ima serije i filmove u vrhunskom kvalitetu. Našao sam filmove i od 16GB-a na njemu čak i na mom tv dijagonale 42" bruka koliko dobro izgleda. E sad najgori je deo oko limita koji je dozvoljen free korisnicima.

@soulman
Ja mislim da si se ti žešće zeznuo oko ovoga da je limit 250 GB-a. Tj. jeste to limit ali ne nas besplatnih korisnika već čitavog servisa i to toliko dobiješ kad platiš lifetime članarinu od preko 300 eura o_O Mislim da je limit besplatnih korisnika od 1 do 5 GB-a što je izuzetno malo za mesec dana. Ali realno ono je super stvar i nije očekivano da daju za džabe toliko bandwidtha. Nadam se da ja grešim i da nije tako, mada pročitao sam sad malo pre na njihovog sajtu i lepo piše koja su ograničenja za free korisnike. To bi takođe objasnilo i zašto ne možeš da slušaš ili streamuješ pesme, verovatno si preskočio tih ajde recimo 5GB-a za free korisnike. To je baš malo, maltene 1 720p film u kvalitetu koji treba da bude :(
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
A pa moguće da su nešto menjali i da sad samo premium dozvoljavaju. A i pre nije bilo nešto posebno korisno za free, daju ti 5 GB-a da potrošiš a od toga ne više od 1 GB na dan. Jbg oni su ipak pretplatnički servis :)
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Bas sam hteo da napravim nalog na furk.net kad vidim dnevno 1 gb, nedeljno 5 gb za free korisnike. Mnogo malo. Iskreno nikad ne bih dao novac pored torrenter addona ili pored nekog streaming servisa za filmove/serije koji daje naslove isto kad i u bioskopima i to u onom najboljem kvalitetu. Ipak kod nas ne vaze zakoni evrope sto se tice piraterije. Da vaze i da nema besplatnih addona preko kojih je moguce gledati kvalitetnije ripove onda da, ovako ne.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Torrenter je nešto najbliže najboljem kvalitetu jer vuče fajlove/torente sa odličnih trakera. Besplatni Genesis, Istream, SALTS, Pulsar i šta znam šta još ne mogu u istu rečenicu sa kvalitetom.

Na Furk možeš da nađeš 720p/1080p film respektabilnih grupa i da gledaš zaista vrhunski kvalitet. Besplatni izvori na Istreamu kao što su afdah, ororo itd. daju osakaćen hd napravljen da bi fajl bio što manji i lakši za striming. Takav enkod/rip je dobar za tablet ili neki crt tv manje dijagonale dok je na led tv-u slika evidentno osiromašena raznim efektima koje hd tehnologhija donosi.

Torenter da je bolje odrađen i da mogu da iz biblioteke otvorim preko njega šta želim bi bio vrhunski ovako ne sviđa mi se kako to sve izgleda jer mi je bitno da to bude sređeno i pregledno sa svim onim prednostima koje Kodi donosi kao što su tv next aired, automatsko štikliranje gledanog, ili brzo pronalaženje titlova na samo jedan klik.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ali ako izuzmemo mane za torrenter, posto vuce sadrzaj sa torrenta i tu se mogu naci vrhunski ripovi. Prednost furka je sto on sadrzaj stavlja na servere ali to je ujedno i mana jer to moze da se obrise, a za placeni servis to je vec krupna stvar. Torrenter zavisi od seedera, to mu je i prednost i mana, plus sve je besplatno. Sve ima svoje.
 
Natrag
Top