What The Furk i kodovi za njega - XBMC

Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
64
odlicno ljudi evo kodovi i od mene
Kod:
3JFM27W99
E7XIRPQRL
P19EJO5BR
BMBQ4VVFQ
IFXS9BJSB
LWMDRP8VV
IR76YAPBZ
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pozdrav društvo, nov sam ovde ali vidim da sajt ima možda i najviše informacija vezanih za XBMC tako da sam na pravom mestu :) jer sam od skora isključio moj IPTV i samo ovo vrhunsko čudo koristim povezano preko kompa na moj tv, fantastično iskustvo.

Ali imam problem, nije neki veliki ali opet iritira. Naime na XBMC imam instalirane addonove i iStream i What the Furk i sve mi radi skoro savršeno. Iz nekog razloga da bi mi se pojavili linkovi za gledanje i filmova i serija nazivi koje tražim moraju da budu u originalu a meni se pojavljuju na srpskom i kad je tako on ništa ne nađe.

Primer recimo idem na iStream i kad odem na search otkucam Blood Diamond i on radi perfektno ima i 480p i 720p i 1080p znači vrhunski kvalitet. E sad realno smara da tako non stop tražim filmove.
Lakše je recimo da izaberem "Box Office" i da biram najbolje ocenjene filmove iz 2014. ali kad uđem tako na bilo koju opciju meni izlaze imena filmova i serija na srpskom i u tom slučaju ni Istream ni What the Furk ne pronalazi linkove za filmove.

Jel ima rešenje za ovo?

ps: da napomenem samo da nisam došao ovde onako na prvu da pitam za rešenje već sam tražio u podešavanjima na oba addona da promenim jezik ili šta već da mi nazivi filmova uvek izlaze u originalu ali nema ništa od toga.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Izvinjavam se unapred na duplom postu.

Pronašao sam foru izgleda. Recimo kod iStreama pod onim gde piše Indexers šta vam stoji? Da preciznije objasnim iStream > Settings > Movies ili TV Shows ne bitno > General > Indexers

E tu meni kad stoji IMDB kad idem da gledam nazive filmova ili serija bez opcije search imena mi izlaze na srpskom i zbog toga neće da učita linkove sa iStreama, Furk-a itd. Sad sam prebacio indexers na Icefilm i sve radi kao sat :)
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Izvinjavam se unapred na duplom postu.

Pronašao sam foru izgleda. Recimo kod iStreama pod onim gde piše Indexers šta vam stoji? Da preciznije objasnim iStream > Settings > Movies ili TV Shows ne bitno > General > Indexers

E tu meni kad stoji IMDB kad idem da gledam nazive filmova ili serija bez opcije search imena mi izlaze na srpskom i zbog toga neće da učita linkove sa iStreama, Furk-a itd. Sad sam prebacio indexers na Icefilm i sve radi kao sat :)
Meni je podešeno na Icefilm i nazivi su na eng. i srp!Gotham 13.2
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Da onda su nazivi svi kako trebaju. Ja sam postavio indexers sad da bude na TV Trakt on je još bolji od Icefilms-a :)
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
ja sam registrovan preko godinu dana.
danas sam otvorio stranicu i dobio ovo obavestenje
uSaTEoZ.png


jel se trebam ponovo registrovati sa novom mail adresom i novim kodovima ?
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
A jel si ti skidao nešto ili samo gledao, jel se računa bandwidth kad samo gledaš?
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
A jel si ti skidao nešto ili samo gledao, jel se računa bandwidth kad samo gledaš?
samo pokusao da otvorim u muzickom delu album RAMOURS od Fleetwood Mac-a i isao na browse i da pustim jedan mp3 i nista vise

dal je on skidao u pozadini neznam,
inace filmove mi otvara i gledam ih... a bandwith je 250 gb za mesec dana tako pise na sajtu:

Bandwidth limit: up to 250GB per month
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ja to nisam ni znao da ima limit, tek sad pogledao. :)

Jel to ono gde piše HTTP bandwidth usage stats pa na onom grafikonu, jel tu gledam koliko sam potrošio? Kad pređe 250GB onda je kraj za taj mesec jel tako?
 
Natrag
Top