What The Furk i kodovi za njega - XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
VIDEO ADDON

WHAT THE FURK

wpdm-icon-1340301016-icon.png


Izvanredan addon za gledanje i download filmova u raznim formatima,i ogromnom bazom...

Da biste koristili ovaj addon potrebno je downloadovati i instalirati Kinkin repo sa sledece adrese....

:download:

Kod:
[URL="http://www.xbmchub.com/blog/?file=107&downloadkey=40cd750bba9870f18aada2478b24840a"]Download[/URL]


Posto downloadovali mozete instalirati na sledeci nacin (System-->Add-ons-->Install from Zip
file-->zatim pronaci u racunaru downloadovani respository.Kinkin-1.2.zip)

Kada to uradite,potrazite medju Video Add-ons ovaj kvalitetni addon i instalirajte (Video-->Add-ons-->Get More...-->Kinkins Repo>Videos addon>What The Furk)

Sa ovom instalacijom postupak nije gotov.Da biste koristili ovaj izvanredni addon potrebno je registrovati se na sledecu adresu...

Kod:
https://www.furk.net/

Registraciju necete moci obaviti jer ce vam biti potreban invite kod.Nacin na koji mozete dobiti ovaj kod je da potrazite na netu ili jednostavno da napravite 5 posta posto se registrujete na

Kod:
http://www.xbmchub.com/forums

Posto se registrujete i napravite 5 posta obratite se jednom od tvoraca ovog adona moderatoru Jarvis i on ce vam poslati taj kod.Verujte da vredi napraviti i 50 posta za ovaj izvanredni addon.Posto dobijete kod zavrsite registraciju na furk.net a zatim u settingsu addona upisite vas username i pasword sa furk,net servera.....Onda mozete koristiti nesmetano ovaj addon...

Adon u potpunosti zamenjuje daleko poznatije Icefilms i 1Channel jer ima ogromnu bazu filmova i serija....

csE7PVtm.png


Ima mogucnost odabira kvaliteta filma koji zelite gledati jer vam nudi opcije biranja formata.....

Yq6Uwn.png


Naravno za svaki film imate posto izaberete kvalitet imate puno streemova sa kratkim objasnjenjem i velicinom.....

mhkQPEW.png


Omogucuje i direktni download filmova,kao i opciju da gledate i ujedno da vam se downloaduje film (posto u settingsu addona podesite u kom delu racunara i zelite download da se obavi)...

jIRLfiu.png


Sto se tice kvaliteta ako odaberete 720p ili 1080p slika je vrhunska za zeljeni film....

dPVl814C5.png


Sve u svemu vrhunski addon i spada po meni u Top 5 addona......
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
boki71 svaka cast na svim ovim tutorijalima. Iako sam korisnik xbmc vec duze vreme i znam dosta ipak sam naucio neke veoma korisne stvari iz ovih tutorijala. Jer postoji mogucnost da mi posaljes invite code za What The Furk, pokusavam vec danima sa raznim postovima ali nikako ne uspevam! Hvala u svakom slucaju
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Furk.net

boki71 svaka cast na svim ovim tutorijalima. Iako sam korisnik xbmc vec duze vreme i znam dosta ipak sam naucio neke veoma korisne stvari iz ovih tutorijala. Jer postoji mogucnost da mi posaljes invite code za What The Furk, pokusavam vec danima sa raznim postovima ali nikako ne uspevam! Hvala u svakom slucaju
Evo ih vise,pa iskoristi neki
Kod:
162JKZDQ0
SLTEZKAFC
X6LCQGWWO
97BSFC2D1
HD1MB8YTY
NR5D5ZRC5
MBARKT4BO
4PZKZ6614
RK8CJEUX9
HAWWB5EGY
3TVFZCB09
2OPW75Y7C
1XZ53MPF7
98YKMMXKF
BVUSISKWZ
VOE8RVZAY
GE4QUNRPT
MDKD5JJ96
R9C83HHDZ
XPWNWJXFU
HXYZOXUYS
YM3NOQOZ5
CWB7WHHXE
VJFUU6SG9
CNZJ132F2
45PFURLBK
I8NZEHDXL
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Hvala _NightWolf_ na kraju sam uspeo da se registrujem bez koda tako sto sam lajkovao njihovu facebook stranicu i skinuo neki fajl od 600mb i covek mi u pm poslao kod, ali mi nije trebao... Radi sve u xbmc. Hvala u svakom slucaju na brzom odgovoru , ako nekom treba code mogu da posaljem, ima ukupno 7 ( 4 sam vec poslao)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.12.2010
Poruka
20
Društvo, da li vama radi what the furk addon?

Addon kao addon radi normalno, kretanje kroz menu i sl., međutim kad hoću da pustim nešto krene loading i jednostavno "pukne". Isto je sa bilo kojim filmom, serijom ili rezolucijom videa. Imam free nalog na furk.net.

Ako nekog ne mrzi, zamolio bih da proveri da li i kako kod vas radi, čisto da vidim da li je problem lokalne ili golbalne prirode.

Zahvaljujem! :)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Društvo, da li vama radi what the furk addon?

Addon kao addon radi normalno, kretanje kroz menu i sl., međutim kad hoću da pustim nešto krene loading i jednostavno "pukne". Isto je sa bilo kojim filmom, serijom ili rezolucijom videa. Imam free nalog na furk.net.

Ako nekog ne mrzi, zamolio bih da proveri da li i kako kod vas radi, čisto da vidim da li je problem lokalne ili golbalne prirode.

Zahvaljujem! :)
U zadnjih desetak dana kad sam god probao nije mi radio, script failed. U medjuvremenu sam reinstalirao xbmc pa ne znam da li to ima neke veze. I mene interesuje da li se nesto promenilo u podesavanjima ili sam ja nesto zabrljao.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Furk vauceri.......kome treba tridesetak svezih.....

koji su potrebni za kreiranje naloga na

Kod:
https://www.furk.net/

Invite or voucher code:

Kod:
L2TXNRFJB
RBLEPVAV1
YNJ3K0Q1Q
RHOVKFDI0
XHV37WKS3
IU2WTBEZ3
9MEJQ3KJH
3XLVFVNGN
Q8X39069Q
FHAIUALZE
HVEQFF554
5W3ZEICVM
Z0ZRDDJ6N
73D1B80WP
A76DAA9D7
AHA5VAJRF
BT06ZB0N6
RL6HCHBCU
VMP3I5VYG
4HRB71UTJ
XWZD0TR4P
EB9EWI1Z9
IRF6C5VTU
FPGPQI8B5
M921PVDHI
SOSQ9LARK
5SMRW0QH1
DSYF1B5T9
G6SEE8PWM
VMP3I5VYG

posle kreiranja naloga na Furk u settingsu adona upisati vas user i pasword....da bi mogli koristiti ovaj vrhunski addon....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Evo jos 7 koja sam ja upravo dobio na Furk i zasigurno nisu upotrebljeni.....

Kod:
8RR35EAZ5
3XR35K4VJ
STLJJIE18
PYGCSH5HL
7VDS7LPLR
WDQL2KHAO
VY9H9MVM5
 
Učlanjen(a)
07.12.2010
Poruka
20
Boki, da li tebi radi furk, odnosno da li možeš da gledaš filmove?

Meni već neko vreme daje script error ili samo pukne kad odaberem stream.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki, da li tebi radi furk, odnosno da li možeš da gledaš filmove?

Meni već neko vreme daje script error ili samo pukne kad odaberem stream.

Nisam pratio da neradi,nekako vise koristim Icefilms ....Sve znake daje kao da je sve ok medjutim nece da ucuta.....Sada sam procito da je zatrazio programer Kinkin koji je napravio ovaj repo malo vremena da resi problem......
 
Natrag
Top