Vuze torent klijent

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Vuze torent klijent po meni bolji od utorenta jer ne ide na stetu korisnika
ne maksimalizuje aploud kao u torrent a pust maksimalan downloud!
Pa ko hoce nek proba potrebno malo ga podesiti pre upotrebe pogledati ju tjub!
Pa da cujemo utiske moj je za sada odlican sto se tice ovog programa!

Kod:
http://www.vuze.com/
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Verovatno je doslo do zabune po pitanju [hl]uTorrenta[/hl] ,jer ako udjete u opcije mozete da postavite cak da vam upload bude 1kb,znaci ne jedan 1MB nego 1kb,al s tim da cete da zeznete ostale ucesnike u sistemu ,odnosno [hl]krpelj sistem[/hl],cak ide korak dalje i ima opciju [hl]alternate upload rate when not downloading[/hl] ,odnosno postavka za upload kad vi ne vrsite download,a automatski je podesen da ne uploaduje dok skidate nesto.....Medjutim glavna stavka kod tih Torrenata je sto ne sakrivaju IP,...e ako Vuze to ima u sebi implementirano,onda svaka mu cast....
Evo mali trik da otkrijete dal ste nevidljivi na mrezi i ko je sve prikljucen sa vama,a da vi pojma nemate sta se tu desava....
Pretisnes [hl]Start[/hl] ,pa [hl]RUN[/hl] u izlazecem prozoru ukucas [hl]cmd[/hl] i OK....znaci usli ste u konzolu,crn ekran....dalje sledi...
Ukucas [hl]netstat -a[/hl] i sve belo na crno izadje....
Medjutim kod recimo "Expressfiles" downloadera nisam primetio nikakve zakacene IP-ove ,sad mozda sam se i nesto zeznuo,al sam siguran da ove nove profesionalne verzije torrenata imaju tu mogucnost....jel u nekim zemljama je torrent pod restrikcijom....
Znaci da sam pocetnik ja bih se opredelio za [hl]Expressfiles[/hl],ako nista drugo zbog njegove jednostavnosti pri radu,odnosno dovoljno je napisati u prozorcetu sta zelite i izadje dostupne verzije ko na dlanu...s tim da firewall mora biti odgovarajuce konfigurisan,naravno....
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Vuze torent klijent po meni bolji od utorenta jer ne ide na stetu korisnika
ne maksimalizuje aploud kao u torrent a pust maksimalan downloud!
Pa ko hoce nek proba potrebno malo ga podesiti pre upotrebe pogledati ju tjub!
Pa da cujemo utiske moj je za sada odlican sto se tice ovog programa!

Kod:
http://www.vuze.com/
Navikao sam na Torrent,ali cu da probam i ovaj program.Zasad sporije radi pretraga,ali verovatno treba da se podesi.Pregledacu.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
veoma dobar torrent klijent je i qbittorrent. napravljen je kao zamena za ytorrent, stim sto je ovaj ad-free.
 
Natrag
Top