Vučić: Prošle godine sam 'namestio' Partizanu titulu, ove godine Zvezdi...

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Vučić: Prošle godine sam 'namestio' Partizanu titulu, ove godine Zvezdi...


Predsednik Srpske napredne stranke i premijer Srbije Aleksandar Vučić sinoć je gostovao u emisiji "Teška reč" na televiziji Pink.

Foto: Novosti.rs
Voditelj se nadovezao na priču Aleksandra Vučića i postavio mu pitanje kako reaguje na priče da je umešan u nameštenje prvenstva Srbije.
"Prošle godine sam bio kriv što sam namestio da Partizan uzme i u košarci i u fudbalu titulu kako su me optuživali Zvezdini navijači, ove godine ovi drugi. Nažalost, nisam zaslužan ni kriv ni za šta ili na sreću, ali sa druge strane toliko nam je loš fudbal, da ne vidim toliku sreću ni onima koji su prvi, ni onima koji su drugi. Niti veliku žalost onima koji su poslednji. Ali to valjda neki ljudi polaze od sebe znaju šta bi oni radili", rekao je Vučić gostujući u emisiji.
Na pitanje oko privatizacije u sportu Vučić je odgovorio:
"Mislim da je Udovičić sa klubovima već obavio javnu raspravu, treba dodatno da se sedne i sa najvećim klubovima i sa savezima da se vidi kako i na koji način da se ide u privatizaciju. Da oni ne bi više trošili naše pare, a za sve optuživali svakoga od nas. Jer to se onda pretvori u besomučnu trku da li je ovaj dobio više ili manje u nekakve odvratne sukobe koji nikome nisu potrebni i koji unose višak strasti i dodatnu destabilizaciju u zemlji od čega ne možete da se odbranite zato što oni koji bi u toj prljavoj igri da učestvuju ne bi birali sredstva", zaključio je Aleksandar Vučić.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top