Vracanje izbrisanih fajlova, pomoc hitno!

Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
7
Molim vas pomagajte!

Obriao sam folder sa 7,8 fajla, jako bitnih.
Folder je kreiran mozda pre nedelju dana, a fajlovi u njemu tokom nedelje, a neki preko noci.
Pre nego sto sam obrisao folder preimenovao sam ga na taj nacin sto sam samo dodao jedinicu na kraju naziva.

Folder sam obrisao SHIFT+DELETE, znaci nije prvo prebacen u korpu.

Pokusao sam s 10 programa za vracanje obrisanih fajlova, ali nikako ne uspevam da vratim taj folder niti jedan fajl iz njega.
Ne znam sta da radim, predlazite nesto molim vas!
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Programi koje si koristio za povraćaj podataka ....dali su bili vec instalirani ili si ih naknano instalirao..... Ako je ovo drugo.....pozdravi se od podataka....
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
7
Probao sam sa Recuva, ali nista.

Tomisa, naknadno sam ih instalirao. Znaci da se pozdravim?

Dodato posle 40 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Izgleda da nema nista od fajlova i da cu morati da se oprostim.
Stvarno mi je neverovatno kako ne mogu da se vrate fajlovi!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
pokušaj sa Recover My Files ja sam vrćao podatke sa formatirane fleške ,ali nisi rekao koji format su datoteke koje si obrisao, u ostalopm pokušaj nije na odmet
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ja sam uspio sa recoverijem vratiti film koji sam greskom obrisao,a sa recuvom sam vracao slike sa formatiranog diska. sve zavisi ako uradis quick format mozes vratiti podatke al ne sve , al ako uradis deep format pozdravi se sa podacima. doduse ima firmi koje se time bave i vrate sve , al su cijene paprene , vise rade za firme itd.
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
7
Hvala vam za ovaj program "Recover My Files", najpre Djuri, jer je on napisao prvo!
Mislim da je jako dobar program i ima velika mogucnosti kako bi se lakse doslo do fajla.

Uspeo sam da nadjem nesto.
Mozda bih i pomocu ostalih programa nasao nesto da nisam trazio bas po imenu izgubljene fajlove. Nasao sam neke fajlove sa temp nazivima koji sadrze ono sto mi treba, a ovaj program ima mogucnost da se pregleda sta ima u tim TEMP fajlovima.



Hvala jos jednom!
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
29
Za Hvala imas tipku u donjem desnom uglu posta, kome bi se zahvalio
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
30
Get Data Back For Ntfs , je takodje mocna stvar .. Ja sam sa njim bukvalno celu particiju vratio .. Trebao bi probati i sa njime.
 
Natrag
Top