Vjera i djela.

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stvarnoslap, tvoja ironija, patetična mržnja prema Adventistima, i neozbiljnost me ne interesuju.
To je tvoja lična stvar.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Kada se ove reči izvade iz konteksta, može i da izgleda kao da je Luter mislio na Hrista - da je on đavo.

Kad ti vidiš raspetog Krista (na križu), liči li i tebi Isus na đavla, kao što liči Lutheru?

Sa druge strane on sotona je stvorio krst kao spravu za nučenje i ubijanje ljudi, i kao okultni znak boga sunca.

upload_2018-9-12_12-2-9.png
A šta kažeš na ovaj "okultni znak boga sunca"? Slavite li i vi Tamuza?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kad ti vidiš raspetog Krista (na križu), liči li i tebi Isus na đavla, kao što liči Lutheru?

Tamuza?

Kao da nije ništa odgovoreno.

Kada se ove reči izvade iz konteksta, može i da izgleda kao da je Luter mislio na Hrista - da je on đavo.

ALI, kada se sagleda ceo kontekst Luterovog rada i odnosa prema Hristu, tada se razumeju ove njegove reči.

U tom smislu - naravno, sotonin cilj je bio da ubije Hrista i da ga zadrži u grobu večno, jer je on taj plan i skovao i ostvario preko Jude, Fariseja, i Rimljana.

Sa druge strane on sotona je stvorio krst kao spravu za nučenje i ubijanje ljudi, i kao okultni znak boga sunca.

Dakle, sve je jasno u kontekstu.

------------------------------------------------

U izvornom smislu krst jeste simbol Tamuza, i prvobitni krst je bio slovo T.

Ja lično ne bih stavljao nikakve znakove na crkvu ili na propovedaonicu, ali eto, crkve ga koriste da prikažu kako je to crkva, pa i Adventistička.

Sve zavisi od pobuda.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
U izvornom smislu krst jeste simbol Tamuza, i prvobitni krst je bio slovo T.

Ja lično ne bih stavljao nikakve znakove na crkvu ili na propovedaonicu, ali eto, crkve ga koriste da prikažu kako je to crkva, pa i Adventistička.

Onda je i crkva ASD klanjateljica Tamuzu. Dakle, pripadnica "Babilonske misterije religija".
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Adventisti nemaju ni jedno učenje koje se suproti biblijskom učenju, tako da tvoj komentar nema smisla.

Ali gore na fotografiji vidjesmo da se klanjate Tamuzu. Ti si već tisuću puta ponovio kako je križ simbol Tamuza i simbol babilonskog mnogoboštva. Eto, i tvoja sekta postade "kurva iz Otkrivenja".
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ali gore na fotografiji vidjesmo da se klanjate Tamuzu. Ti si već tisuću puta ponovio kako je križ simbol Tamuza i simbol babilonskog mnogoboštva. Eto, i tvoja sekta postade "kurva iz Otkrivenja".

Po tvojoj logici DA.

Prvo trebaš počistiti ispred tvoje crkve, jer vaše su pune pentagrama, svevidećih očiju, znakova, idola, itd..

Dakle, neumesno je pisati o drugima, a za svoje ne brinuti.

Ti da si stvarno revan za Hrista, ti bi pisao Pravoslavnima i Rimokatolicima i kritikovao ih, a ne išao kod drugih.

U tome se jasno vide tvoje namere.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Eto, i tvoja sekta postade "kurva iz Otkrivenja".

Po tvojoj logici DA.

Ne po mojoj, nego po tvojoj logici. Ti si tisuće puta spomenuo kako je križ znak Tamuza, i kako oni koji ističu križ zapravo vrše mnogobožačku babilonsku službu.

Prvo trebaš počistiti ispred tvoje crkve, jer vaše su pune pentagrama, svevidećih očiju, znakova, idola, itd..

Nisam ja počeo čistiti, nego ti. I to ispred moje Crkve.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Vidi se ko patetično navaljuje - napadajući i Lutera, i Ellen White..itd.

Kada sam ja pisao protiv bilo kog sveštenika ili osnivača bilo koje crkve.

Istina, pisao sam u par navrata o osnivaču svedoka, kada je bilo diskusije o njima.
 
Natrag
Top