Virus android

Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
23
Pojavili su se prošle godine,Ghost Push,Shuanet i još njih nekoliko,koji posjeduju autoroot i instaliraju se u sistemski dio koji se upotrebljava za factory reset,dakle postanu sastavni dio ROMa. Zato reset ne pomaže. A najčešče se instaliraju zato što je dozvoljena instalacija iz neprovjerenih izvora. I najčešče zahvačaju Jelly Bean i Kitkat. Izgleda da novije verzije imaju neku zakrpu.
 
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
28
Meni je novi kineski telefon, HomTom, stigao zarazen i koliko citam do proizvodjaca je bilo. Stavio custom ROM i sve OK, cak i baterija duze traje jer je bolje optimizovan softver.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Ja sam ima problem na LG L5 e610 neka tri fajla pod apk u sistemu su se instalirala i nije bilo sanse da se sklone briso sam ih svacim medjutim bezuspesno stalno se pojavljuju i instaliraju nove apk bez ikakvi odobranja i pale sami reklame haos , tel, ima root i svasta nesto, ali nista i na kraju instaliram Dr.Web Security Space Life i odradi mi poso bez greske a već sam razmišljao o podizanju novog sistema i ubacivanju romova .
 
Natrag
Top