vga kabel za monitor mi treba pomoc

Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
1
treba mi pomoc uvezi vga prikljucka jer na monitoru nemam prikljucak za graficku i dali neko zna neku metodu da ce spoji novi vga ulaz na osecen kabel ili ako neko ima sliku od preseka tog vga prikljucka,pa da znam kako idu bolje uradio bi ja ali nema,pa ako neko zna i ljubazan je da mi pomogne.hvala
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
167
ako sam dobro shvatio oštećen ti je kabel od monitora koji ide na grafičku karticu?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
osecen, vjerovatno misli na presjecen, nemoguce da nemas na monitoru vga izlaz, ono kako sam ja shvatio je da ti je taj integrisani kabal presjecen a ti hoces da ga nastavis pa da spojjis monitor
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
ako je osjecen kabel nadzi drugi takav osjeceni i spajaj zice po bojama(plava na plavu itd.)nevidim drugo rjesenje.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
4
Nemoj vezivati zicu po zicu, nikad ti slika nece biti kako treba. Posto je to verovatno CRT MONITOR potrazi kod neke firme koja radi sa polovnim hardwerom da potraze od nekog neispravnog monitora pa da ti zamene.
Poz.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
2
uspo sam da zalemim zice jer sam naso sliku sa upustvom da koja zica gde ide.tako da mi radi monitor
 
Natrag
Top