Vevo addon - XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
MUSIC ADDON

VEVO


com.vevo_featured_small.png


Odlican addon za reprodukciju pesama i video spotova sa ogromne baze na poznatom muzickom serveru Vevo......

Ovaj addon mozete downloadiovati sa sledece adrese.....

:download:

Kod:
[URL="http://superrepo.brantje.com/Frodo/All/plugin.video.vevo/plugin.video.vevo-0.7.3.zip"][IMG]http://superrepo.brantje.com/.h5ai/client/icons/16x16/zip.png[/IMG]plugin.video.vevo-0.7.3.zip[/URL]

Kada downloadujete u vas racunar ovaj plugin,instalirajte ga(System > Addons > Install a ZIP file>zatim pronadjite u racunaru downloadovani plugin.video.vevo-0.7.3.zip)

Posle instalacije ovog adona mozete ga pronaci u Music addons delu i u njemu mozete pristupiti raznim kategorijama...

asODm6kLN.png


Kao sto sam i napomenuo ,odlican addon sa ogromnom bazom video klipova na hiljade izvodjaca.....
 
Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Pozdrav svima
trebala bi mi pomoć u svezi vevo addona. Skinuo sam ga preko super repo instalirao i sve ok međutim kad odaberem pjesmu napiše da nemože reproducirati da provjerim log datoteku za detalje? pa eto ako zna neko kako to riješiti
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Pozdrav svima
trebala bi mi pomoć u svezi vevo addona. Skinuo sam ga preko super repo instalirao i sve ok međutim kad odaberem pjesmu napiše da nemože reproducirati da provjerim log datoteku za detalje? pa eto ako zna neko kako to riješiti

ja kad sam probao sve prodje ali kada treba da se reprodukuje pesma izbaci nije dostupno za zemlju u kojoj se nalazite, i tada sam batalio
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Isti problem i kod mene kod Vevo addona, kao da je geo blokiran za nas, samo us only, valjda će da naprave hola.org addon da razbijemo ovaj Vevo addon
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav svima
trebala bi mi pomoć u svezi vevo addona. Skinuo sam ga preko super repo instalirao i sve ok međutim kad odaberem pjesmu napiše da nemože reproducirati da provjerim log datoteku za detalje? pa eto ako zna neko kako to riješiti
Isti problem i kod mene kod Vevo addona, kao da je geo blokiran za nas, samo us only, valjda će da naprave hola.org addon da razbijemo ovaj Vevo addon

ja kad sam probao sve prodje ali kada treba da se reprodukuje pesma izbaci nije dostupno za zemlju u kojoj se nalazite, i tada sam batalio

Kada je u pitanju Vevo postoje dva addona i to samo Vevo i addon Vevo Tv ...Ovaj samo Vevo je radio doskora i trenutno neradi nikom a koliko sam upucun konstruktor je najavio ispravku addona posto su na samom Vevo sajtu odakle se vucu strimovi menjali nesto.....

Vevo TV od pocetka je dostupan samo odredjenim zemljama zapadne Evrope ,nazalost nama ne ...ali tu je jedan programer Bluecop ili kako vec i nesecam se ime radio neke ispravke xml fajlova te je omogucena proxy opcija i na taj nacin moze da se gleda....
 
Natrag
Top