Veliki problem sa D particijom

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Upravo sam probao preko Hirensovog cd da udjem u mini Linux, medjutim samo izvrsi neko ocitavanje i tu stane...
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
ako ga formatira onda se moze 'ladno pozdraviti sa dokumentima
Znam ja to,ali nevidim drugu mogucnost da udje u D. particiju ako mu racunar izbacuje da D. particija nije formatirana odnosno da je on neprepoznaje.Medjutim,sada je stvar donekle jasnija.Posto je napisao da je re-instal radio zbog napada virusa,verovatno je virus nesto izdrndao i oko D. particije pre re-instala sistema,a posto nije dirao D. particiju prilikom re-instala,isto je verovatno da je racunar zapamtio takvo "bolesno" stanje particije i sada mu pravi probleme.Ja mislim da ce morati ili da formatira D. particiju ili da ponovo uradi re-instal,da izbrise sve sa hard diska.Tako da mislim da su mu svi podaci sa hard diska i ovako i onako izgubljeni.
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
2
Sve neki opasni programeri :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nije mi jasno iz napisanog kaoko ti neda da udjes na d particiju. iz napisanog sam vidio da nemoze na lijevi dvoklik. jesi li probao desni klik na d peticiju pa kad otvori padajuci meni da probas na open. i napisi jesi li isao na properties da vidis dal je mozda promijenio ekstenziju, iz ntfs u raw i onda nema sanse da otvoris, jer to zna, desilo mi se to i izgubio sam 250 giga covera.

Sve neki opasni programeri :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ako neznas ili neces da odgovoris i pomognes covjeku onda nemoj srat , ovo nema veze sa programiranjem
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ako neznas ili neces da odgovoris i pomognes covjeku onda nemoj srat , ovo nema veze sa programiranjem

bas tako :D nek si mu rekao ;)

a sad, ono sto ja mislim je da si ti slucajno dok si formatirao c particiju, prije neg ces obrisati c ti si obrisao d i pritisnuo esc dugme na tastaturi te si time mislio da je nisi obrisao, a u stvari obrisao si je i kreirao novu d particiju samo je nisi formatirao
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Sve neki opasni programeri :D

Ljudska pamet je ogranicena, GLUPOST nije!

Drugari sve sam probao, levi,desni klik, pa open, pa preko explorera, pa sam i pokusao sa knopix live cd linux. Ni sam ne znam sta sam probao :( A tek sto sam se "obradova" kada sam proverio i vidio da mi vise particija nije u NTFS formatu vec u RAW. O kakvo me jos nece strefiti s..nje. A prekjuce sam gledao i disk mi bio u NTFS formati. Vise neznam sta da radim!?

Ajd drugari ako neko ima linkove za EASAUS Data recovery wizard Professional (sa nekim proverenim krekom) pa da probam sa njim da izvucem koliko se moze izvuci podataka.

N3M3SIS, druze, D particija nije uopste dirana, samo je C formatirana. Bio sam veoma pazljiv bas iz razloga da ne bih nesto slucajno kontra kliknuo i tako izgubio podatke.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
a da probas sa particion menadzerom promjeniti ekstenziju particije pa onda ako neuspijes tek onda da je formatiras al samo quick format. ako uradis to u full formatu pozdravi se podatcima. ja sam vracao sa recuvom i recovery my files.


pogledaj i ovo, ako nadjem program a da nije demo okacicu linkove u sistemske alate - programi

Kod:
http://www.quetek.com/prod02.htm?source=google11_3
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
Ljudska pamet je ogranicena, GLUPOST nije!

Drugari sve sam probao, levi,desni klik, pa open, pa preko explorera, pa sam i pokusao sa knopix live cd linux. Ni sam ne znam sta sam probao :( A tek sto sam se "obradova" kada sam proverio i vidio da mi vise particija nije u NTFS formatu vec u RAW. O kakvo me jos nece strefiti s..nje. A prekjuce sam gledao i disk mi bio u NTFS formati. Vise neznam sta da radim!?

Ajd drugari ako neko ima linkove za EASAUS Data recovery wizard Professional (sa nekim proverenim krekom) pa da probam sa njim da izvucem koliko se moze izvuci podataka.

N3M3SIS, druze, D particija nije uopste dirana, samo je C formatirana. Bio sam veoma pazljiv bas iz razloga da ne bih nesto slucajno kontra kliknuo i tako izgubio podatke.
evo ti adresa
Kod:
http://btjunkie.org/torrent/EASEUS-Data-Recovery-Wizard-Professional-4-3-6-Retail-RH/435859b968bea8950d0d1c284bee9ff40b2635a0f0a9
i još jedan koji ja koristim
Kod:
http://btjunkie.org/torrent/GetData-Recover-My-Files-Professional-v4-0-Crack-wallpapers001-h33t/744271264497c06728451bec058e03dc835ad4e57969
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Glupane,kakve veze ima programiranje sa particijama i re-instalom sistema????????????????????????????????????????????
Ali cim si ti 0% korisnik i imas 3 bedna i jadna posta,to znaci da si ovde samo da bi jeo gov....
Pa prijatno ti bilo.

e care, bez vrijedjanja ako moze, ovo nije forum gdje se ljudi vrijedjaju
 
Natrag
Top