veliki problem lg d320n

Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
kupio sam pre 2-3 dana lg d320n, e sad me interesuje kako da sklonim ovu ikonicu,slikicu ili sta vec sto pokazuje strelica (nemam pojma cemu sluzi a strasno me nervira)

unnamed.png
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Koja cast, postavis pitanje i dobijes odgovor od Urednika i VIP clana na forumu ;)

Inace, to je oznaka N za Necujni rezim, a rezim na svom telefonu menjas u podesavanjima, sad zavisi na kom si androidu od tacnog mesta gde se opcija nalazi. Ako si na stock romu i imas 4.4.2 koja je standardna za ovaj tvoj telefon, udji u zvucne opcije (sound) pa advanced i stavi opsti.
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
Koja cast, postavis pitanje i dobijes odgovor od Urednika i VIP clana na forumu ;)

Inace, to je oznaka N za Necujni rezim, a rezim na svom telefonu menjas u podesavanjima, sad zavisi na kom si androidu od tacnog mesta gde se opcija nalazi. Ako si na stock romu i imas 4.4.2 koja je standardna za ovaj tvoj telefon, udji u zvucne opcije (sound) pa advanced i stavi opsti.
hvala na pomoci al nije to bilo u pitanju, bila je ukljucena opcija
"NFC
Allow sending and receving data,such as transportation or credit card info, by holding phone and other device together"
samo sam to iskljucio i onaj znak je nestao
 
Natrag
Top